П'ятниця, 13 травня 2016 10:07

Розслідування: як старі міліціонери повертаються через суди

Одіозні правоохоронці саботують переатестацію і поновлюються через суди.

Екс-заступник начальника управління захисту економіки Нацполіції в Рівненській області Олександр Волошин ухилявся від проходження атестації і напідпитку з’ясовував стосунки з поліцейськими.

Атестаційній комісії екс-міліціонер вказав, що перебуває на стаціонарі, але в лікарні його не було. Під час атестації він не набрав навіть половини необхідних балів із загальних навичок та знання законодавства, а тому був звільнений. Та на цьому історія не завершилася.

 Працівників патрульно-постової служби міліції та сумнозвісної ДАІ під час реформування замінила наново набрана патрульна поліція. Решту міліціонерів так швидко не замінити. Тому очищувати їхні лави від продажних і непрофесійних людей, яким не довіряє суспільство, покликана атестація із залученням громадськості.

Як відомо, станом на 11 квітня переатестацію пройшли понад 23 тисячі колишніх міліціонерів з 7 областей. За її результатами мають звільнити 13,5% працівників. Ще понад 6% мають перевести на нижчу посаду через службову невідповідність.

Найбільше тих, кого мають звільнити, серед керівників середньої ланки – начальників і заступників начальників відділів. Далі — дивіться у сюжеті.

korupciya.com 

Переглядів 415
Поділитися:

Голосування

ЯКІ першочергові кроки повинен зробити новий Президент України у 2019?