П'ятниця, 06 травня 2016 17:19

Ердоган розкритикував вимоги ЄС щодо умов візової лібералізації

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган розкритикував вимоги ЄС щодо зміни турецького антитерористичного законодавства, які є умовою для запровадження безвізового режиму з Євросоюзом.

Про це він заявив у своєму телевізійному зверненні, повідомляєReuters.

За його словами, ЄС безпідставно наполягає на законодавчих змінах при тому, що Туреччина постійно перебуває під загрозою нової терористичної атаки.

"В той час як Туреччина з усіх боків піддається прямим або опосередкованим атак терористичних організацій та їх посібників, ЄС вимагає від нас змінити "Закон про боротьбу з тероризмом", - цитує Ердогана агенція Anadolu.

Президент Туреччини також нагадав про скандал, пов'язаний з наметом курдів під стінами Європарламенту, який ті виставили під час саміту ЄС-Туреччина.

"Чому ж ви спочатку не міняєте власну свідомість, яка допускає ймовірність встановлення намету терористів біля будівлі Європарламенту? Ви будете дозволяти терористам розбивати намети, створювати їм умови, а потім заявити, що робите це у відповідності з вимогами демократії", - обурився Ердоган.

"Ми будемо (щодо антитерористичного законодавства) йти своїм шляхом, ви (Європа) йдіть своїм", - резюмував президент Туреччини.

Така позиція президента Туреччини, швидше за все, стане черговою перешкодою на шляху укладення угоди щодо лібералізації візового режиму Туреччини з ЄС.

Нагадаємо, Європейська комісія у середу висунула законодавчу пропозицію Європейському парламенту та Раді Європейського Союзу скасувати візи для громадян Туреччини.

Водночас в ЄК наголосили на тому, що Туреччина все ще повиннавиконати 5 пунктів дорожньої карти до кінця червня.

У них, зокрема, йдеться й про зміни до антитерористичного законодавства.

www.eurointegration.com.ua

Переглядів 493
Поділитися:

Голосування

Як ви ставитесь до тарифної політики, яку проводить Кабінет Міністрів на чолі з В. Гройсманом?

Підтримую політику Уряду - 3.3%
Частково підтримую, така політика необхідна в ситуації яка склалась в країні - 7.4%
Не підтримую. Вважаю що політика яку здійснює Кабінет Міністрів на чолі з В. Гройсманом є геноцидом українського народу - 86.1%
Мені байдуже - 3.2%

Всего голосов:: 2371
Голосование по этому опросу закончилось в: 01 трав. 2018 - 00:00