Понеділок, 12 серпня 2019 12:52

Президент Зеленський: звільнити керівників поліції та СБУ Житомирщини через причетність до "схем" видобутку бурштину!

На нараді за участю Президента у Житомирі Володимир Зеленський доручив звільнити керівників поліції та Служби безпеки Житомирської області через причетність до схем із незаконного видобутку бурштину! Також він хотів почути прокурора області, але той виявився у відпустці...

За даними глави держави, проблема незаконного видобутку бурштину загострилася у 2014 році, а керівник Національної поліції Сергій Князєв доповів, що боротьба з цим важлива для Волинської, Житомирської та Рівненської областей.

Пряма мова Зеленського: "Ми почнемо працювати по всіх прізвищах у цих трьох областях, щоб вони збирали свої речі і змінили адресу свого існування, змінили країну свого життя .це буде найм'якший варіант

У цій схемі і Нацполіція, і Служба безпеки, і таке інше. У Житомирській області, я так розумію Олевський і Овруцький райони. Керівників райвідділів поліції я дуже прошу звільнити".

Результат пошуку зображень за запитом "бурштинова мафія"

Князєв відповів: "Зробимо". У залі додали, що проблема є і в Коростенському районі, – начальник Нацполіції пообіцяв розібратися комплексно.

Зеленський також спитав керівника поліції області: "Що у вас відбувається в області?". Той відповів, що йде боротьбі з незаконним видобутком бурштину.

Президент дорікнув: "Вам приємно, що про вашу поліцію кажуть, що "всі теж у схемі"?

Начальник поліції області відповів, що викрили начальника Олеського району,  та й загалом результати діяльності за останні 3 роки покращилися: "Ми майже припинили масовий видобуток. Зупинити практично нереально, бо треба дуже великі сили".

Зеленський перервав його: "Я вам не вірю. Я буду говорити з керівником. Я теж вам рекомендую дуже покинути свою посаду. Я буду говорити з паном Князєвим. За 4 роки ви кажете, ви припинили, – а в нас є економічні висновки, що ви тут припинили, хто припинив.

Знаючи, що ми прилітаємо, припинили. Ну, і про польську біржу – окремо, якщо хочете, послухайте... Може, ви й нормальна людина і у схемі не були, але ви не можете нічого зробити з піратами бурштиновими".

Голові Служби безпеки в області президент теж сказав: "Служба безпеки теж у цій схемі"!

Результат пошуку зображень за запитом "бурштинова мафія"

Відповідь, що СБУ "працює" і управління вилучило АЖ понад 13 тонн бурштину, Зеленського не з задовольнила: "Ми змінимо голову Служби безпеки у Житомирській області. Я хотів би, щоб Іван Геннадійович Баканов розглянув іншу кандидатуру"...

Почувши, що прокурор області у відпустці, президент заявив: "У якій відпустці? За межами України? А коли відпустка почалася? А є заява з датами? Я хочу побачити, коли він пішов у відпустку. А ви можете нам доповідь з приводу бурштину і тих прокурорів, хто кришує?".

Заступник керівника обласної прокуратури заявив що прокуратура "протидіє" незаконному видобутку бурштину (ВІРИТЕ ЙОМУ?), а Зеленський зупинив його словами: "Ви повинні знати що відбувається. Дякую"...

Результат пошуку зображень за запитом "бурштинова мафія"

Переглядів 209
Поділитися:

Голосування

ЯКІ першочергові кроки повинен зробити новий Президент України у 2019?