П'ятниця, 09 серпня 2019 12:38

Справу проти полковника міліції, який розігнав Євромайдан у Харкові, закрили бо сплив термін!!!

ЦЕ ВСЕ, ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПРО ЕФЕКТИВНІСТЬ РОБОТИ ГЕНПРОКУРОРА ЮРІЯ ЛУЦЕНКА!!! Й заодно - родича корупціонера Петра Порошенка!

Кримінальне провадження стосовно екс-заступника начальника міського управління міліції Харкова Олександра Гапури, обвинуваченого в розгоні учасників Євромайдану в 2014 році, закрили через те, що минув термін!... 5 років було замало???

14 травня 2019 суддя Віктор Єжов задовольнив клопотання адвоката Гапури Олександра Гунченка про звільнення підзахисного від кримінальної відповідальності у зв'язку з закінченням строку провадження. 

Прокурор підтримав клопотання і просив його задовольнити. Постраждалі залишили розгляд клопотання на розсуд Червонозаводського районного суду Харкова.

27 червня 2019 суд оприлюднив текст ухвали про закриття провадження в Єдиному держреєстрі судових рішень.

Прокуратура не подавала апеляцію, оскільки сплив термін розгляду судової справи. 

Ухвала вступила в силу "після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого Кодексом, якщо така скарга була подана".

 

Передісторія: 

  • 19 лютого 2014 року понад сто активістів блокували ворота Академії внутрішніх військ, щоб не допустити виїзду курсантів до Києва для придушення Майдану. Активістів побили молодики, яких доставили на місце події на автобусах. Міліція стала на їхній бік.
  • У Червонозаводському райсуді Харкова три свідки в обвинуваченні дали свідчення проти Гапури, підозрюваного у службовій недбалості, що призвела до тяжких наслідків. 
  • Адвокат Гапури наполягав на невинуватості підзахисного, ссилаючись на те, що "свідки не вказують конкретно на Гапуру як винного в протиправних діях, хоча він дійсно був на місці події у зв’язку з виконанням службового обов'язку".

ТРЕБА РОЗВАЛИТИ НИНІШНЮ ПРОКУРАТУРУ ТА СУДДІВСЬКУ МАФІЮ ТА ЗРОБИТИ ВСЕ ЗАНОВО!!!

Якщо нова влада Зеленського й партія "Слуга народу" це не зробить - .....

Бо Аваков, який очолив МВС після Революції Гідності - виявився такий же, як його папєрєднікі...

Переглядів 310
Поділитися:

Голосування

ЯКІ першочергові кроки повинен зробити новий Президент України у 2019?