Вівторок, 06 серпня 2019 16:27

Генпрокуратура знову викликала на допит оточення екс-президента Порошенка!

На 12 серпня 2019 на Різницьку в черговий раз викликані екс-голова Нацбанку Валерія Гонтарева(живе у Великобританії), екс-смотрящій від Порошенка за судами Олексій Філатов, співвласник ICU Костянтин Стеценко та екс-міністр екології часів Януковича Микола Злочевський (у бігах).

Втім, ми розуміємо: скоріше за все, це чергова імітація гри в право-криво-суддя! Бо поки Генпрокуратурою "керує" родич Петра Порошенка Юра Луценко - цим досвідченим корупціонерам боятись нема чого... Аби дурити мізки простим законослухняним громадянам!

Як відомо, ГПУ розслідує відмивання незаконних доходів "гаманця" Януковича Сергія Курченка через компанію ICU, яка розпоряджалася, також, активами Порошенка. Напередодні виборів відомий у вузьких колах прокурор Кулик так поспішав, що розіслав повістки "неналежни чином", а підозри оформив з порушеннями, тому вони були визнані юридично нікчемними. 
Фігуранти тоді письмово послали прокурорів, а голова слідчої групи Євген Єнін, який не був поінформований про існування цих документів, у підсумку звільнився.

Тепер майже всі фігуранти знову викликаються на допити за провадженнями Кулика в якості підозрюваних. Майже - тому що повістки екс-голові АП Борису Ложкіну вже ЧОМУСЬ немає!

У ГПУ на питання "а де ж Боріс?" кажуть, шо його нема серед підозрюваних тимчасово, бо "епізод з UMH (який Ложкін продав Курченку) ще не розслідуваний, а цих всіх викликають по ICU". Хіба шо Злочевського - по Міністерському...

Тож Генеральна прокуратура знову викликає на допит екс-голову Національного банку України Валерію Гонтареву у справі олігарха-втікача Сергія Курченка. 

Відповідна повістка опублікована у вівторок на сайті Генпрокуратури. Гонтарева має з’явитися 12.08.2019 о 13.30 до старшого групи прокурорів у кримінальному провадженні Кулика К.Г. за адресою: м. Київ, вул. Різницька, 13/15, каб. 1106-Б приміщення Генеральної прокуратури України.

Її викликають для допиту у якості підозрюваного у кримінальному провадженні №12013220540000400 від 31.01.2013 за ч.2 ст.256, ч.5 ст.191 КК України та участі в інших процесуальних та слідчих діях.

Також у зазначеному кримінальному провадженні на допит викликали і екс-заступника голови АП Олексія Філатова. Він має з’явитися до ГПУ того ж дня, але о 15.30.

Тож гра в право-криво-суддя триває... Наш Юра гарно відпочив і приготував пачки нової якісної лапші... усім на вуха...

Переглядів 193
Поділитися:

Голосування

ЯКІ першочергові кроки повинен зробити новий Президент України у 2019?