Середа, 10 квітня 2019 16:29

Біг-борди по країні Порошенка з путіним: ЩО ЦЕ???

Сучасні політичні технології іноді бувають вкраї заплутані та малозрозумілі для простих громадян... Але ставити по країні ОЦЕ!!! ЯК його розуміти і що думати про Порошенка і його натяки?

Президент Петро Порошенко протиставляє себе у другому турі виборів ЧОМУСЬ президенту Росії Володимиру Путіну. Про це свідчить масова візуальна реклама по країні... У виборчому штабі Порошенка заявили, що не питали згоди на використання зображення у президента Росії Володимира Путіна, оскільки він – поза законом.

Водночас, у агітаційних наметах Петра Порошенка роздають подібні "газети". Наклад складає 4 млн примірників. Відповідальна за випуск: Южаніна Н. П.

Світлина від Igor Feshchenko.

На щастя це політичне неподобство триватиме лише півтора тижні... до 20 квітня...

Влада Черкас буде демонтувати білборди з зображенням президента Росії Володимира Путіна навпроти президента України Петра Порошенка, якщо такі з'являться!!!

Про це повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко у Facebook.

"Зараз у багатьох містах України розміщують борди одного із кандидатів в президенти із зображенням Путіна", – зазначив він.

"Попереджаю власників рекламного бізнесу в Черкасах: у разі появи на ваших бордах зображення російського агресора, виконавчий комітет міської ради оперативно проголосує за демонтаж конструкції!", – заявив Бондаренко

"Цей покидьок завдав стільки шкоди нашій Україні, що я вважаю аморальним поширювати подібні речі. Нам Путіна у місті непотрібно!" – додав мер Черкас.

Переглядів 465
Поділитися:

Голосування

ЯКІ першочергові кроки повинен зробити новий Президент України у 2019?