Середа, 06 березня 2019 12:38

Генштаб ЗСУ попереджає про можливе військове вторгнення злої РФ!!!

Керівник Генерального штабу Збройних сил України Віктор Муженко стверджує: російська сторона завершує формування ударних з'єднань на кордоні з Україною для можливого збройного вторгнення, а також готує ряд диверсій на передовій і в тилу...

Про це він розповів в середу в Києві на зустрічі з представниками військово-дипломатичного корпусу, акредитованого в Україні, передає "Інтерфакс-Україна".

За його словами, існує загроза за трьома з чотирьох напрямків: північ, схід і південь. "Російська сторона завершує формування на кордоні України ударних з'єднань, які разом з частинами спецпризначення за задумом кремлівських стратегів складуть основу сил вторгнення", - сказав Муженко.

Він наголосив, що українським Збройним силам "є ким і чим зупиняти російські танки і літаки".

Начальник Генштабу додав, що не виключає ряд диверсій на передовій в період перед виборами президента України.

"Період так званої передвиборної турбулентності, в який увійшла наша країна, використовується РФ для проведення комплексу спецоперацій для підриву оборонного потенціалу України", - заявив Муженко.

"Ми відстежуємо значну активізацію противника в інформаційному просторі, де шляхом серії інформаційних і психологічних операцій він намагається впливати на особовий склад. Також паралельно з цим ми не виключаємо проведення ряду актів прямої дії в формі диверсій і саботажу поблизу передової і в глибокому тилу", - стверджує він.

Разом з тим, очільник Генштабу зазначив, що українські військові вживають необхідних заходів щодо запобігання подібних сценаріїв.

"За умови виконання держоборонзамовлення 2019 роки ми в два рази збільшимо склад нової техніки в порівнянні з попередніми роками. Йдеться, перш за все, про оновлення і прийняття на озброєння комплексів протиракетної оборони і модернізованих ракет до них, укомплектуванні вітчизняними протитанковими комплексами Сухопутних військ, десантно -штурмових військ і морської піхоти ", - розповів Муженко.

Він уточнив, що також пройде доукомплектування військ легкоброньованою автомобільною та оновлення парку вантажної техніки, збільшення чисельності вітчизняних БПЛА в розвідувальних і артилерійських підрозділах.

Також укомплектування існуючими засобами радіолокаційної і радіотехнічної розвідки підрозділів Повітряних сил України і оновлення корабельно-катерного складу ВМС України.

Це не перша подібна заява влади. І сам Порошенко, і РНБО та Генштаб ЗСУ неодноразово заявляли, що зла Росія стягує озброєння до кордону з Україною і готується до масштабного вторгнення...

Переглядів 586
Поділитися:

Голосування

ЯКІ першочергові кроки повинен зробити новий Президент України у 2019?