П'ятниця, 08 лютого 2019 16:41

Гриценко: Порошенко дав вказівку виділити 2 мільярди на підкуп виборців!

Медіа

Кандидат у президенти Анатолій Гриценко заявляє, що його суперник Петро Порошенко дав вказівку виділити 2 мільярди гривень на підкуп виборців України у голосуванні за кандидата в Президенти країни!!!

Про це він заявив в ефірі програми "Право на владу".

"Я ще раз кажу під запис – нехай міністр Аваков слухає: та інформація, якою володію я – вони вирішили виділити 2 мільярди гривен на підкуп. Порошенко своїх не дасть. Це будуть наші з вами гроші, щоб купить знову людей, і щоб далі сидіти біля корита", - сказав Гриценко.

Він також заявив, що за організацією цього стоять двоє людей.

"Ключові фігури в штабі чинного президента, які це все організовують – знову кажу під запис Авакову, хай порушують провадження – їх дві: Віталій Ковальчук – перший заступник глави АП, і другий – це Сергій Березенко – тіньовий штаб, де зібрали таких креативних мерзотників, які це все роблять, це депутат фракції БПП", - сказав Гриценко.

Він рекомендував МВС уже зараз їх викликати, "превентивно брати покази, слідкувати за ними".

Разом з тим якихось підтверджуючих документів чи записів Гриценко в ефірі не показав... А в нас певні докази цьому є! Вони у цьому відео...

Нагадаємо:

  • Вибори президента призначені на 31 березня.
  • На сайті Нацполіції створили спеціальну рубрику, де правоохоронці акумулюватимуть повідомлення про порушення виборчого законодавства, з відповідною анотацією про перевірку цієї інформації і визначенням правової кваліфікації за тим чи іншим фактом.
  • 7 лютого міністр МВС Арсен Аваков заявив, що штаби двох кандидатів звинувачуються у незаконній оплаті роботи агітаторів!
Переглядів 296
Поділитися:

Голосування

ЯКІ першочергові кроки повинен зробити новий Президент України у 2019?