П'ятниця, 04 січня 2019 12:38

Постпред України в ООН пояснив, чому РФ блокує миротворчу місію на Донбасі

Зла й явно небратська нам Росія не вступатиме у жодні переговори щодо розміщення миротворчої місії ООН на окупованих нею територіях Донбасу принаймні до президентських виборів в Україні в кінці березня 2019!

Про це заявив Постійний представник України при ООН Володимир Єльченко в інтерв’ю

"Путін вже декілька разів сказав, що не бачить ані сенсу, ані можливості домовлятися із нинішньою українською владою. Що вона, мовляв, "недоговороспособна". Росіяни не будуть нічого робити до президентських виборів в Україні. У мене є великі сумніви, чи будуть вони щось робити і після, але побачимо… Вони чекають якогось приходу гіпотетичного проросійського президента, який все поміняє", - сказав Єльченко.

Він зазначив, що для започаткування справжньої миротворчої операції потрібне рішення Радбезу ООН. Але для того, щоб він почав розглядати це питання, воно спочатку має бути хоча б приблизно означено у "нормандському" чи "мінському" форматі.

 "Ми чули, що чергове засідання "Нормандії" планувалося на грудень цього року – воно не відбулося. Називалася середина січня – ну, певний час я вже не чую й про січень... Подивіться також на трек Волкер-Сурков, який не збирався вже рік...Тому виникає питання – а що власне починатиме розглядати Радбез ООН? Там сидить та сама Росія. Якщо вона не хоче чи не здатна домовлятися ні про що у "нормандському" форматі, то зрозуміло, що й у Радбезі не буде жодного результату", - сказав Єльченко.
 
Переглядів 299
Поділитися:

Голосування

Кого з кандидатів ви підтримаєте як Президента України на виборах навесні 2019?

Порошенко - 14.3%
Тимошенко - 12.6%
Гриценко - 16.3%
Зеленський - 29.3%
Інший - 27.5%

Всего голосов:: 509
Голосование по этому опросу закончилось в: 22 бер. 2019 - 00:00