Середа, 05 грудня 2018 15:52

КУДИ зникають НАРОДНІ гроші з бюджету? Порошенку на дорогі машини!!!

Медіа

В Україні війна, держава через захмарні борги на грані дефолту, МВФ визнало її найбіднішою в Європі, а уряду й байдуже!

А тим часом ДУСя купує нашим розбещеним урядовцям 2 розкішні Мерседеси за 42 мільйони, не вдовольнившись Майбахами за 30 мільйонів!!!

Державна організація «Автобаза Державного управління справами» 29 листопада 2018 повідомила про намір укласти угоду з СП у формі ТОВ «Автомобільний Дім – Україна Мерседес Бенц» на придбання двох автомобілів Mercedes-Benc S-600 за 41,98 млн грн.!!! Про це повідомляється в системі «Прозорро«.

Після остаточного підписання угоди броньовані автомобілі у кольорі «чорний металік» та салонами з чорною шкіряною обивкою «ексклюзив порцелян» мають бути доставлені до кінця 2018 року. Вартість кожного автомобіля відповідає близько $750 тис (технічні вимоги нижче).

Один з Майбахів, яких не захотіли у Петра Порошенка. Бо надто простий...

Президентська автобаза мала можливість купити дешевші автомобілі, однак обрала найдорожчі.  У червні і липніАвтобаза оголошувала відкриті торги на придбання мерседесів очікуваною вартістю 42,43 млн грн. Тоді обидва рази пропозицію подавало ТОВ «Кар тюнiнг ексклюзив», яке пропонувало броньовані автомобілі Mercedes Maybach 650 за 30,37 млн грн. Однак жодні інші конкуренти пропозицій тоді не надавали, то ж відкриті торги обидва рази відмінялись через відсутність конкуренції.

Після двох відмін Автобаза отримала право провести закупівлю по переговорній процедурі. Однак для переговорів з невідомих причин було обрано не фірму «Кар тюнінг ексклюзив», яка пропонувала дешевші у півтора рази автомобілі, а «Автомобільний Дім – Україна Мерседес Бенц» з автівками відповідно до очікуваної ціни замовника.

Власниками СП у формі ТОВ «Автомобільний Дім – Україна Мерседес Бенц» є екс-нардеп Таріел Васадзе, його ж компанія ПрАТ «Українська автомобільна корпорація», а також мінорітарні співвласники Олег Слепічев та Михайло Резнік.

Нагадаємо, у березні 2019 року відбудуться вибори Президента України. Діючий президент Петро Порошенко у листопаді мав рейтинги, недостатні для виходу у другий тур виборів.

У 2018 році Автобаза ДУСі вже придбала автомобілів на 27,91 млн грн:

  • 15 Тойота Камрі по 0,74 млн грн за штуку,
  • Тойота Лендкрузер 200 за 2,05 млн,
  • Мерседес V250 L (avant-garde) за 2,35 млн грн
  • Мерседес V250 d (avant-garde) за 2,39 млн грн
  • Мерседес S560 4M long за 4,47 млн грн
  • Мерседес S560 4M long за 5,55 млн грн.

На різних стадіях знаходяться закупівлі вищевказаних мерседесів за за 41,98 млн грн. та інших автомобілів на ще 8,20 млн  грн.

ЯКІ ще вам потрібні факти про "ефективність" керівництва Україною Петром Порошенком та його горе-командою???

Переглядів 323
Поділитися:

Голосування

ЯКІ першочергові кроки повинен зробити новий Президент України у 2019?