Понеділок, 29 жовтня 2018 21:05

Суд у справі премій Нафтогазу скасував штраф Коболєву! Ось вам наше кривосуддя!

Київський апеляційний суд скасував штраф у розмірі 1,7 тис. грн голові НАК "Нафтогаз України" Андрія Коболєва за відмову надати народному депутату Сергію Власенку інформацію про осіб, що отримали премії за перемогу в Стокгольмському арбітражі над Газпромом.

А ви сподівались на перемогу справедливості у наших корумпованих судах?

За словами джерела у суді, 29 жовтня 2018 апеляційний суд задовольнив скаргу адвоката, подану в інтересах Коболєва, і скасував рішення Шевченківського районного суду Києва про штраф.
Також суд апеляційної інстанції ухвалив рішення про закриття справи у зв'язку з відсутністю складу адміністративного правопорушення. Як вам "справедливість" до мільйонера Коболєва?

14 вересня суд оштрафував Коболєва на 1,7 тисячі гривень за відмову надати народному депутату інформацію з переліком осіб, які отримали премії за перемогу в Стокгольмському арбітражі над російським "Газпромом".
Нагадаємо, 28 лютого Стокгольмський арбітраж задовольнив вимоги "Нафтогазу" щодо компенсації за недопоставлені "Газпромом" обсяги газу для транзиту.

Наглядова рада "Нафтогазу" проголосувала за виплату бонусів правлінню компанії в зв'язку з перемогою в Стокгольмському арбітражі над російським "Газпромом".
Затверджений розмір бонусів становить 1% від суми виграшу, таким чином, правлінню "Нафтогазу" підлягає виплата в розмірі 45,6 млн доларів НАРОДНИХ ГРОШЕЙ!!!.

Мать їх, ТО ДЕ ЦЯ СПРАВЕДЛИВІСТЬ В УКРАЇНІ???

Переглядів 341
Поділитися:

Голосування

ЯКІ першочергові кроки повинен зробити новий Президент України у 2019?