Вівторок, 09 жовтня 2018 13:20

Пожежа на військових складах боєприпасів в Ічнянському районі на Чернігівщині! ЗНОВУ!!!

Вночі 9 жовтня 2018 пролунали вибухи на військових складах з боєприпасами в Ічнянському районі на Чернігівщині.

Понад 60 осіб вже звернулися по меддопомогу у зв’язку пожежею на військових складах боєприпасів в Ічнянському районі на Чернігівщині...

Про це повідомляє прес-служба Чернігівської обладміністрації.

"За медичною допомогою звернулися 63 людини у зв’язку з поганим самопочуттям через задимленість", - йдеться в повідомленні.

Також в ОДА відзначили, що у зону можливого ураження від наслідків надзвичайної ситуації в радіусі 16 кілометрів потрапляє 18 тисяч 794 людини. Усі вони мають бути евакуйовані.

Цих людей, а також ліквідаторів пожежі мають забезпечити сухпайком і гарячим харчуванням.

За даними Держслужби з надзвичайних ситуацій, рятувальники ліквідували 4 пожежі в м. Ічня, які сталися внаслідок влучання боєприпасів.

За даними ДСНС, горить територія 6 арсеналу Міністерства оборони поблизу смт Дружба. Із зони можливого ураження евакуйовано близько 10 тисяч осіб.

Через вибухи на Чернігівщині закрили рух на кількох трасах.

 

Станом на ранок 9 жовтня ДСНС повідомила, що на складах знаходиться 88 тисяч тон боєприпасів, евакуювали 12 тисяч осіб.

СБУ відпрацьовує кілька версій події, одна з них - диверсія...

Вже ВКОТРЕ відбувається пожежа на військових складах України ПРИ МАЙЖЕ ВОЄННОМУ СТАНІ! А КЕРІВНИЦТВО ЗСУ ЗНОВУ ДЕМОНСТРУЄ ПОВНУ БЕЗВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ І ХАЛАТНІСТЬ!

Понад рік тому Комітет Верховної Ради з нацбезпеки та оборони рекомендував терміново виділити кошти на спеціальні сховища для боєприпасів на складі в Ічні Чернігівської області, але це так і не було зроблено.

Про це у Facebook повідомив голова парламентського комітету Сергій Пашинський.

За його словами, після вибухів арсеналів у Калинівці члени комітета здійснили інспекційну поїздку у третій за величиною склад боєприпасів у Ічні Черніговської області.

"Тоді було рекомендовано терміново виділити кошти, розробити відповідні будівельні проекти та перемістити усі боєприпаси у спеціальні бетонні сховища", - заявив Пашинський.

 
 

Він додав, що замовив та передав у Міноборони будівельний проект такого сховища.

"Також, завдяки підтримці народних депутатів, ми внесли зміни до законодавства, які максимально спрощують будівництво таких споруд на території військових частин. Пройшов рівно рік…", - додав Пашинський.

"Про пожежу поблизу селища Дружба Ічнянського району, на території складських приміщень  в/ч А1479 Збройних Сил України стало відомо близько 4 ранку", – зазначає МВС.

Підрозділи ДСНС та Національної поліції відразу почали роботу з евакуації населення.

З зони можливого ураження евакуйовано близько 10 тисяч осіб.

Через вибухи боєприпасів рух кількома дорогами державного значення закрито.

На місце подій вилетів прем’єр-міністр Володимир Гройсман. Президент Петро Порошенко зібрав нараду силовиків.

За фактами вибухів на території 6 арсеналу Міністерства оборони на Чернігівщині Військова прокуратура почала провадження щодо недбалого ставлення до військової служби.

Переглядів 317
Поділитися:

Голосування

ЯКІ першочергові кроки повинен зробити новий Президент України у 2019?