П'ятниця, 14 вересня 2018 18:30

Пенсійний фонд обіцяє перерахувати пенсії з першого грудня

Медіа

У зв'язку зі зміною прожиткового мінімуму в Україні з 1 грудня 2018 року буде проведено перерахунок пенсій.

Про це заявила заступник начальника управління контролю та розгляду звернень громадян  - начальник відділу з питань призначення пенсій департаменту пенсійного забезпечення Пенсійного фонду України Галина Мастюгіна:

"З 1 грудня вже буде проведено перерахунок у зв'язку зі зміною прожиткового мінімуму. І такий прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність, буде становити 1497 гривень", -  зазначила Мастюгіна.

Окрім цього, додала вона, для перерахунку пенсії встановлюються ще мінімальні розміри пенсій.

"Наприклад особи, які досягли 65-річного віку, і жінки, які мають 30 років, а чоловіки 35 років страхового стажу, забезпечуються мінімальним розміром пенсії у розмірі 40 % мінімальної заробітної плати. Тобто в наступному році зміниться мінімальна заробітна плата, пенсії також будуть перераховуватися 65-річним особам", -  розповіла посадовець.

Водночас на запитання щодо можливого розміру пенсії у 2019 році, Мастюгіна відповіла, що "мінімальний розмір пенсії визначається на рівні прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність".

"На наступний рік це буде затверджено в бюджеті. Поки що говорити про це зарано, тому що цифри не затверджені, це якісь прогрозні показники", - додала посадовець.

АЛЕ У ЦЬОМУ ВІДЕО Є ДОСИТЬ ШОКУЮЧА ІНФОРМАЦІЯ, ЯКУ НОВУ АФЕРУ ЗАДУМАВ ГРОЙСМАН, ЩОБ НЕ ПЛАТИТИ ПЕРЕРАХОВАНІ ПЕНСІЇ ТА ІГНОРУВАТИ СУДОВІ РІШЕННЯ ЩОДО ЦЬОГО!!!

Раніше повідомлялося, що лише 24% українців мають заощадження на пенсію.

А все це "завдяки" антинародній владі та її комунально-тарифному та економічному геноциду!!!

Через все це усе більше українців змушені покидати Батьківщину і їхати за кордон, бо там "влада капіталістів" змогла створити значно кращі умови для справжнього життя і навіть платить гідні пенсії, а казки про комунізм виявились пустими балачками комуняк-українофобів...

Переглядів 1198
Поділитися:

Голосування

ЯКІ першочергові кроки повинен зробити новий Президент України у 2019?