Четвер, 13 вересня 2018 11:11

Рос.бойовик «ДНР» подякував Оксану Марченко за допомогу і просить її не зупинятися!!!

Медіа

Пропутінський терорист написав слова подяки кумі Путіна і дружині Медведчука! АУ, СБУ???

Бойовик незаконних збройних формувань псевдодержавного криворукого терористичного рашотворіння «ДНР» віддячив відому телеведучу Оксану Марченко за поставки палива на окуповану територію Донбасу!

Наводимо текст російського сепаратиста, який воює проти України, повністю:

«Шановна Оксана Марченко»! Нещодавно ми дізналися, що Ваша фірма в Росії надає велику допомогу ополченню Народних республік. Велике Вам спасибі, що нам допомагаєте, я навіть не підозрював, що паливо, яким ми заправляємо наші танки, поставляється Вами.

Ви мені завжди подобалися, а тепер, коли я знаю що ми разом воюємо проти ненависної нами країни 404, яка не варта взагалі існувати як держава.

Ви і ваш чоловік Віктор Володимирович робите велику справу, і коли ми звільнимо і приєднаємо до Росії ту «країну», впевнений, що ви займете місце в керівництві.

Упевнений, що Ви, ваш чоловік, а також президент Росії Володимир Володимирович Путін знаєте, що робити, і як ми всі разом з Божою поміччю виправимо це населення.

Спасибі вам велике! Обіцяємо що кожен літр палива, що ви нам ставите, послужить на благо молодої республіки, і наші танки будуть як завжди швидкі і блискавичні в нанесенні ударів по кропу. (Надалі коментар під відео на ютюбі був видалений).

Результат пошуку зображень за запитом "медведчук і марченко"

Нагадаємо, ЗМІ з'ясували, що дружина Віктора Медведчука Оксана Марченко має в Росії свій нафтебізнес!

Також стало відомо, що фірма, кінцевим бенефіціаром якої є Марченко, поставляє паливо російської гібридної армії, воюючою в Сирії і на Донбасі.

Українські журналісти закликали бойкотувати шоу за участю проросійської сепаратистки Оксани Марченко!

 

А СБУ коли почне на все ОЦЕ хоч якось реагувати???

ЗА ЩО ВОНИ ОТРИМУЮТЬ ГРОШІ З НАРОДНОГО БЮДЖЕТУ???

Переглядів 443
Поділитися:

Голосування

ЯКІ першочергові кроки повинен зробити новий Президент України у 2019?