Четвер, 09 серпня 2018 12:44

Аваков отримав припис від НАЗК через приховане майно чиновників МВС!

ТА НЕВЖЕ??? Нацагентство з питань запобігання корупції внесло припис міністру внутрішніх справ Арсену Авакову через проблеми з поданням декларацій посадовцями МВС....

Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

"Встановлено, що відповідальні посадові особи міністерства … не повідомили Національне агентство про 30 випадків неподання чи несвоєчасного подання декларацій посадовцями апарату МВС, підприємств, установ, організацій, що входять до сфери управління МВС", - зазначають в агентстві.

У своєму приписі НАЗК вимагає від Авакова провести службове розслідування та усунути виявлені порушення!

 Крім того, зазначають в агентстві, до суду направлено 3 протоколи про адмінпорушення щодо посадовців Міністерства внутрішніх справ - двоє несвоєчасно подали декларації перед звільненням, а начальник управління Укртрансбезпеки в Запорізькій області не повідомив про суттєві зміни у майновому стані.

Як повідомлялося, в липні Спеціалізована антикорупційна прокуратура закрила справу проти сина міністра внутрішніх справ Олександра Авакова про розкрадання державних коштів.

Олександр Аваков був фігурантом справи про розтрату держкоштів МВС при закупівлі рюкзаків для Нацгвардії!

У справі НАБУ затримало 3 осіб: сина голови МВС Олександра Авакова, екс-заступника міністра внутрішніх справ Сергія Чеботаря та Володимира Литвина, який у 2014 році керував ІТ-компанією "Turboseo". Їм було оголошено про підозру.

Переглядів 308
Поділитися:

Голосування

Як ви ставитесь до тарифної політики, яку проводить Кабінет Міністрів на чолі з В. Гройсманом?

Підтримую політику Уряду - 3.3%
Частково підтримую, така політика необхідна в ситуації яка склалась в країні - 7.4%
Не підтримую. Вважаю що політика яку здійснює Кабінет Міністрів на чолі з В. Гройсманом є геноцидом українського народу - 86.1%
Мені байдуже - 3.2%

Всего голосов:: 2371
Голосование по этому опросу закончилось в: 01 трав. 2018 - 00:00