Середа, 11 липня 2018 13:04

Народна люстрація у дії! В Гватемалі місцеві жителі за корупцію спалили заживо мера міста!

"ДОКЕРУВАВСЯ"! Бо вважав себе самим головним і найрозумнішим й дерибанив усе підряд! Але Народ вирішив, що це занадто!!!

У Гватемалі стався кричущий випадок жорстокої розправи з чиновником-корупціонером невеликого містечка Консепсьон!

Разневанние місцеві жителі витягли 43-річного градоначальника Базиліо Хуракана з його будинку, облили бензином після методичного побиття підпалили. Про це інформує BBC News.

Повідомляється, що місцеві жителі, які брали участь в розправі, запідозрили політика в організації нападу на Лоренцо Секека, який звинуватив мера у фальсифікації і зажадав почати розслідування про корупцію.

Напад на Базиліо Хуракана відбулося в неділю.

Машині, в якій знаходився мер Консепсьон разом зі своєю сім'єю, перегородив шлях інший автомобіль, з якого невідомі відкрили вогонь по політику.

В результаті 17-річна дочка і 16-річна племінниця Хуракана померли від отриманих поранень, а сам градоначальник і четверо інших його родичів були поранені. Після цього на мера напала розгніваний натовп. Прибулі на місце поліцейські не встигли врятувати політика...

Українським чиновникам-корупціонерам варто серйозно замислитись над цим прикладом. Бо трагічні моменти революції Гідності 2014 року стали потроху забуватись і корупціонери й регіонали знову осміліли і взялися за старе...

Переглядів 486
Поділитися:

Голосування

ЯКІ першочергові кроки повинен зробити новий Президент України у 2019?