Понеділок, 09 липня 2018 16:22

Верховний суд скасував покарання судді, що кидав за ґрати майданівців!!! І ЦЕ "ПРАВОСУДДЯ"???

Верховний суд скасував рішення Вищої ради правосуддя про звільнення судді з Черкащини Валерія Чепурного, який ухвалював рішення про арешт вісьмох учасників Революції гідності.

Про це повідомив у Facebook член Громадської ради доброчесності Роман Маселко.

За його словами, велика палата ВС встановила, що в розгляді справи судді Соснівського суду Черкаської області Чепурного брав участь член ВРП Нежура Вадим, який не мав права цього робити, тому рішення ради скасоване.

Згідно із записом в онлайн-реєстрі судових рішень, це рішення ВС ухвалив ще 21 червня.

 Там пояснюється, що у 2017 році Вища рада правосуддя звільнила з посади суддю Чепурного. Цьому передувало відповідне рішення першої дисциплінарної палати ВРП від 17 березня 2017 року. А 6 червня того ж року Рада правосуддя погодилась із висновком дисциплінарної палати і вирішила зробити подання про звільнення Чепурного з посади.
 
Валерій Чепурний
 Однак у Верховному суді встановили, що в порушення вимог закону про Вищу раду правосуддя рішення ВРП від 6 червня ухвалене неповноважним складом, оскільки в ньому брав участь член ради Нежура, який також ухвалював попереднє рішення - від 17 березня.

"Це настільки очевидне порушення, що тяжко повірити у його випадковість", - обурюється Маселко.

За словами члена Громадської ради доброчесності, в результаті суддя Чепурний може уникнути покарання і, як мінімум, отримає компенсацію зарплати за рік.

А Голосіївський суд Києва може очолити нелюстрована "суддя Майдану"!!!

 

Голосіївський районний суд м.Києва може очолити "суддя Майдану" Наталія Чередніченко. 

Про це 8 липня заявив адвокат, активіст, член "Автомайдану" Роман Маселко. 

Адвокат зауважив, що на голову райсуду висувають суддів, "які тісно пов'язані з колишньою головою суду (Оленою) Первушиною".

"9 липня у Голосіївському суді знову спробують обрати голову. Як стало відомо, реальним кандидатом на голову є суддя Чередніченко Н.П.", - зазначив він.

 За його повідомленням, суддя Чередніченко позбавила водійського посвідчення власника авто за поїздку до Межигір'я у часи Майдану.

"Водій туди навіть не їздив, його авто просто засвітилось у базах ДАІ і на нього зробили "липовий" протокол. На засіданні суду власник авто зі свідками доводив, що його взагалі не було у Києві у той день, коли він начебто щось порушив. Прийшов свідок, який стверджував, що саме він користувався авто. Але на суддю Чередніченко це не справило жодного враження і вона забрала водійське посвідчення на 3 місяці", - зазначив Маселко. 

Він нагадав, що відповідно до закону, суддя Чередніченко підлягає люстрації, однак уникла її, "бо голова суду Первушина склала довідку, що вона не підлягає люстрації".

"Начебто рішень щодо активістів Чередніченко не виносила. І дійсно, у Реєстрі ви не знайдете цього рішення. І у декларації доброчесності суддя теж збрехала, що не виносила таких рішень", - зазначив Маселко. 

 
 
 

Наталія Чередніченко посіла посаду судді Голосіївського райсуду м. Києва у 2001 році, з 2006 року обрана на посаду судді безстроково. 

Не пройшло 4 роки після революції Гідності, а регіонали та їх прислужники знову на свободі та рвуться до влади!!!

То де вона, ота справедливість???...

Переглядів 247
Поділитися:

Голосування

Кого з кандидатів ви підтримаєте як Президента України на виборах навесні 2019?