Четвер, 14 червня 2018 11:45

Мін'юст планує легалізувати громадянське партнерство для одностатевих пар! ЦЕ ПОКРАЩЕННЯ???

Медіа

У плані дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини залишать запровадження в Україні цивільних партнерств.

Ось вони які вони, кінчені "євроцінності", котрі впроваджує ЦЕЙ уряд в Ураїні й все далі веде її у прірву моральної деградації !!!

Про це під час круглого столу в офісі Омбудсмана заявив Владислав Власюк, гендиректор Директорату з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності Мін'юсту:

"Ми вважаємо, цей захід має бути в Плані дій, незважаючи на те, що ми отримали дуже багато звернень, у яких просили виключити його. Кабінет Міністрів має розробити законопроект та подати на розгляд Верховної Ради до IV кварталу 2019 року", – сказав він.

Власюк додав, що захід у Плані дій сформульований як "легалізація зареєстрованого цивільного партнерства для різностатевих і одностатевих пар з урахуванням майнових і немайнових прав, зокрема володіння, наслідування майна, утримання одного партнера іншим в разі непрацездатності та конституційного права не свідчити проти свого партнера".  

Пов’язане зображення

Правозахисник ЛГБТ-центру "Наш світ" педик Андрій Кравчук заявив, що це принципове питання, яке "демонструє, в Україні – цінності Росії чи Європи"

"Якщо хочемо бути країною-учасницею  ЄС, маємо вирішити, зокрема, це питання!!!. Цивільні партнерства демонструють відданість принципам сучасної ліберальної  (кінченої!!!) демократії, що, зокрема, полягають у рівному захисті прав людини, незалежно від будь-яких ознак", – додав правозахисник. 

Представник Спілки учасників бойових дій та АТО Михайло Сліпченко на круглому столі закликав "убезпечити від необдуманих кроків, які спрямовані на руйнування українських традиційних цінностей".

Під час своїх виступів він цілком ПРАВИЛЬНО й аргументовано назвав представників ЛГБТ-спільноти "збоченцями".  

 

Гомик Андрій Кравчук вказує, що реєстровані цивільні партнерства вирішать питання безправ’я під час спільного життя ЛГБТ-пар. 

"Тоді в державних установах не матимеш кожного разу пояснювати, хто з тобою. (ХА-ХА!)

Без легалізації цивільного партнерства не вирішуваними лишаються питання на спільне майно, яке люди набули за час спільного проживання, немає права розпоряджатись від імені партнера, права розпоряджатись банківськими рахунками, права на відвідування у лікарнях чи в’язницях, права не свідчити проти свого партнера", – пояснює Кравчук.

І далі цей гомик додав, що цивільні партнерства особливо популярні у деградованій Франції! Вони там дешевші у порівнянні із шлюбами. 90% – це гетеросексуальні партнерства.

Пов’язане зображення

А Президент Петро Порошенко відмовився забороняти ЛГБТ-марші !!! ОСЬ ВАМ його ставлення до "гомосятини"!
Будь-які законодавчі ініціативи, спрямовані на обмеження конституційних прав, є неконституційними, йдеться у відповіді Президента на петицію.

Чи потрібен Україні надалі ТАКИЙ "Президент"???

Президент Петро Порошенко відповів на петицію про захист традиційних сімейних цінностей і інституту сім'ї, яка набрала необхідні 25 000 підписів:
"Наше спільне завдання - побудувати толерантне, демократичне і європейське суспільство в Україні", - зазначив Порошенко. ТОБТО НЕ ПРУЧАТИСЬ ПОШИРЕННЮ В УКРАЇНІ "ГОМОСЯТИНИ"!!!

І підтримку посилення в Україні "гомосятини" і підрив нормальних сімейних цінностей він вважає нормальним!!!
Одночасно він повідомив, що розділяє "стурбованість громадськості з порушеної проблеми".
Щодо заборони на законодавчому рівні пропаганди і популяризації ЛГБТ, президент зазначив, що обов'язком кожної людини є - не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей.

Переглядів 404
Поділитися:

Голосування

Кого з кандидатів ви підтримаєте як Президента України на виборах навесні 2019?