Понеділок, 11 червня 2018 15:39

Антикорупційний суд: Порошенко підписав закон! І ЩО?

Президент Петро Порошенко підписав закон про Вищий антикорупційний суд. Покращення? Відтепер буде рай на Україні й налякані корупціонери щезнуть назавжди?

"Сьогодні в цей історичний день – річницю "безвізу" – підписую закон "Про Вищий антикорупційний суд", – повідомив він у Twitter.

"Це – ключова віха завершення створення незалежної антикорупційної інфраструктури у нашій країні!", – заявив Порошенко.

 
 Верховна Рада ухвалила президентський закон про Вищий антикорупційний суд 7 червня.

Голова Верховної Ради Андрій Парубій підписав документ 9 червня.

Його ухвалення домагалися як українські активісти, так і міжнародні інституції.

Артем Ситник, директор НАБУ: "Не поділяю ейфорії, закон про Антикорупційний суд - це ще не перемога!"

"Давайте будемо відвертими: результат, який буде сприйнятий і суспільством і міжнародними партнерами, це не закон про Антикорупційний суд, не його створення, а ті вироки, які він виноситиме. Тоді можна буде робити висновки, що цей проект дійсно вдався, суд запрацював, результат є", – сказав Ситник.

"Тому я не розділяю тієї ейфорії, яка лунає з телеефірів і т.д., що це – перемога. Це – перший крок, і не найважчий, щоб ця незалежна судова інституція була запущена. Тому я сподіваюсь. що цей закон буде найближчим часом", – зазначив він.

А ось кілька думок на цю тему "з Народу":

- Півроку будуть обирати приміщення,столи, компютери, суддів, прибиральниць, раду громадського контролю, судитися через неправильне обрання, а потім вже й вибори, і пофіг ПОПі антикорупцій суд, ай молодець!

- На вимогу "міжнародних партнерів" клонують все нові антикорупційні структури, а толку з них - НУЛЬ! ще й піарять, як велике "покращення"! досвідчені юристи кажуть: цілком достатньо і тих, що й були до цього, бо головне - ВИКОНУВАТИ ЗАКОН!, а не займатись політичним популізмом (брехнею)!

Переглядів 247
Поділитися:

Голосування

Кого з кандидатів ви підтримаєте як Президента України на виборах навесні 2019?