Понеділок, 11 червня 2018 11:33

Як через жадібність Порошенко, українські бойові кораблі залишилися в Севастополі!

Українські підприємства, в тому числі Севморзавод, що належав Петру Порошенко, перешкоджали висновку українських військових кораблів з Севастополя в 2014 році.

Таку заяву зробив колишній нардеп Верховної Ради Андрій Сенченко на засіданні суду в Києві у справі про держзраді колишнього президента України Віктора Януковича.

За його словами, коли в Криму почалася «Російська весна», чотири українських підприємства звернулися в «окупаційну» адміністрацію Севастополя з вимогою не випускати українські кораблі до тих пір, поки вони не розрахуються за раніше виконані ремонти. Це ЦКБ «Чорноморець», Севастопольський морський завод і два приватних підприємства. Ціна питання була 300-400 тис грн. В результаті цієї дії, бойове ядро ​​Українського флоту залишилося стоять в Севастополі.

«Частина кораблів, які стояли на ремонті в Севморзаводі, можна було відбуксирувати. У період з 4 квітня по 16 червня 2014 року з Криму було виведено 35 кораблів і суден. Всього Україна планувала вивезти з півострова 7107 одиниць техніки і озброєнь, а реально вивезла 3502 одиниць.

Переглядів 301
Поділитися:

Голосування

Кого з кандидатів ви підтримаєте як Президента України на виборах навесні 2019?