П'ятниця, 11 травня 2018 14:40

З ЛІТА ЦЬОГО РОКУ УКРАЇНЦІ МОЖУТЬ ЗАЛИШИТИСЯ БЕЗ АНАЛОГОВОГО ТЕЛЕБАЧЕННЯ!

Із липня 2018 українці можуть залишитися без телебачення. В державі планують скасувати аналогове телебачення, тобто те, яке майже 95% глядачів країни отримує безкоштовно зі своїх звичайних антен...

Замість аналогового українцям впровадять цифрове телебачення. Такі зміни планувалися заздалегіть, не раніше 2019 року, але нещодавно президент вирішив різко пришвидшити процедуру і відвів час до липня.

За збігом обставин, саме тоді, коли у багатьох національних телеканалів, які виходять в ефір у аналогу - закінчуєтсья ліцензія. Експерти уже побоюються: чи не стане це можливістю влади тиснути на низку каналів? А ще залишається надважливим питання: що буде з українським телебаченням там, де зараз російські окупанти? Навіть на мирній території, яка межує з Росією, вітчизняного аналогового і навіть цифрового ефіру знайти важко, в російських каналів - досхочу.

Віктор Литвінов, завідувач сектору інформаційної реінтеграції Криму та Донбасу Мінінформполітики також пояснив, що  забезпечити приймачами Т2 абсолютно всіх мешканців окупованих територій фізично неможливо. Тому, чи буде аналоговий сигнал на окупованій території, чи ні – я не можу вам відповісти станом на зараз.

Цікаво й те, що все Т2 контролює приватна структура з нікому невідомими засновниками. Йдеться про компанію «Зеонбуд» . Серед її ймовірних власників свого часу ЗМІ називали оточення Віктора Януковича.

І те, що Нацрада з телебачення і радіомовлення досі нічого не прояснила - дивно...

А хоча - не дивно! Й там процвітає корупція! Це ж Україна...

Переглядів 242
Поділитися:

Голосування

Кого з кандидатів ви підтримаєте як Президента України на виборах навесні 2019?