Понеділок, 16 квітня 2018 10:39

У США зробили несподівану пропозицію Україні щодо окупованого РФ Донбасу!

Сполучені Штати запропонували українському уряду цікавий, але не новий варіант вирішення деокупацію території на сході країни...

Американський аналітичний центр Atlantic Council виступив з пропозицією повністю перервати економічні зв’язки з окупованими районами Донбасу!

В першу чергу аналітики з США наполягають на припиненні поставок води, електрики та інших ресурсів. Крім того перейти до повної соціальної і економічної блокади непідконтрольних територій Донецької і Луганської областей.

Мета – максимальне ускладнення існування жителів незаконних республік і доведення гуманітарної ситуації до критичної позначки.

Фахівці Atlantic Council вважають: економічна блокада дозволить повернути окуповані Української території. Обмеження і повне припинення надходження грошових коштів викличе негативне ставлення місцевих жителів до керівництва само-проголошених республік.

Втім, ми ж добре пам'ятаємо нещодавні події, коли активісти розпочали блокаду торгівлі з ОРДЛО! І хоча більшість наших урядовців тоді "бухтіли", що це неправильно, але ось маємо іншу думку... Країни, яка у різних світових блокадах має солідний досвід...

Переглядів 654
Поділитися:

Голосування

ЯКІ першочергові кроки повинен зробити новий Президент України у 2019?