Вівторок, 06 березня 2018 14:42

Скасування АТО: Порошенко днями призначить командувача Об'єднаних сил

Президент Петро Порошенко найближчим часом визначиться з призначенням командувача Об'єднаних сил відповідно до закону про деокупацію Донбасу.

Про це на брифінгу повідомив представник Генштабу ЗСУ Юрій Бобров:

"Такі кандидатури визначені. Найближчим часом буде прийняте рішення головнокомандувачем ЗСУ, президентом України про призначення командувача Об'єднаних сил... Можливо, сьогодні, можливо, завтра", - сказав Бобров.

За його словами, на цю посаду визначили кандидатуру генерала, який має бойовий досвід з початку збройної агресії Росії і успішно керує військовими формуваннями. Він буде підпорядковуватися безпосередньо головнокомандувачу і начальнику Генштабу.

Закон "Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях в Донецькій і Луганській областях" набув чинності 23 лютого 2018. Він називає Росію країною-агресором, а підконтрольні бойовикам території Донбасу - тимчасово окупованими.

Згідно з законом, стратегічне керівництво силами і засобами, які залучаються до здійснення заходів щодо забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії РФ здійснює Генштаб, а керівництво безпосередньо в Донецькій і Луганській областях - командувач Об'єднаних сил, якого призначає президент за поданням начальника Генштабу.

Переглядів 429
Поділитися:

Голосування

Кого з кандидатів ви підтримаєте як Президента України на виборах навесні 2019?