Понеділок, 26 лютого 2018 11:53

Парубій закликає фракції затвердити нового голову Нацбанку 1 березня! А Гонтарєва?

Спікер Верховної Ради закликає фракції завершити політичні консультації, щоб 1 березня затвердити чергового голову Національного банку.

Про це він сказав на погоджувальній раді 26 лютого.

"Ключове кадрове питання цього тижня – це обрання голови Національного банку. Кадрове питання, яке займе близько 1,5 години часу. Воно буде об'ємне, і ми повинні проходити по повній процедурі", - сказав Парубій.  

Він закликав голів фракцій завершити політичні консультації з цього питання.

"Я знаю, що комітет рекомендував, щоб усі фракції зустрілися з кандидатом на голову Національного банку, і до четверга буде змога завершити політичні консультації, щоб ми змогли вийти на голосування і на позитивне рішення у четвер", - сказав Парубій.

Загалом, за словами спікера, на цю сесію пропонується до розгляду 2 тисячі 900 законопроектів.

"У цьому порядку денному є закон про Антикорупційний суд, і для того, щоб комітет міг перейти до його розгляду, дуже важливо, щоб ми могли включити його до порядку денного", - сказав Парубій.

Результат пошуку зображень за запитом "гонтарева"

Він пропонує нардепам 27 лютого розглянути у першому блоці 7 питань соцзахисту військовослужбовців, у другому блоці – питання фінансової політики, а по обіді блок питань транспорту.

28 лютого – ратифікаційні питання, зокрема, питання про бізнес-омбудсмена.

1 лютого пропонується розглянути блок інформаційної політики, питання реформи парламенту та обрання голови НБУ.

Результат пошуку зображень за запитом "гонтарева"

Як відомо, головним претендентом на пост голови НБУ після того, як непокарана корупціонерка Валерія Гонтарева заявила, що йде у відставку, є Яків Смолій.

Зокрема, президент Петро Порошенко пропонував парламенту призначити саме Смолія главою Національного банку. Його також підтримав Комітет ВР з питань фінансової політики та банківської діяльності.

Переглядів 528
Поділитися:

Голосування

ЯКІ першочергові кроки повинен зробити новий Президент України у 2019?