Субота, 10 лютого 2018 13:16

На Донбасі знаходяться близько 40 тисяч російських військових і терористів!

На Донбасі в даний момент знаходиться більше 40 тисяч російських військовослужбовців і колабораціоністів. Про це повідомив військовий представник місії України при НАТО (2008-2011), генерал-майор Петро Гаращук 

Гаращук зазначив: керують колаборантами-колорадами професійні російські військові. «Крім того, на східних кордонах нашої держави розгорнуто угруповання військ Росії, яке включає 3 дивізії, укомплектовані сучасною технікою на 100%, особовим складом на 90-95%, 6 бригад», - підкреслив військовий.

Він уточнив, що саме ці відомості дають підстави стверджувати, що країна-агресор готує повномасштабні операції для захоплення України, або хоча б Дніпра.

Нагадаємо, з території Росії в четвер, 8 лютого 2018, стався обстріл зі стрілецької зброї в напрямку прикордонників України. Обстріл стався близько 12:30 в районі населеного пункту Ушаковка (країна-агресор).  

Проросійські монахи "Десятинного монастиря" погрожували відрізати голову директору Національного музею історії!!!

56% опитаних родичів загиблих вважають збройний конфлікт в Україні війною з Росією, війну на Донбасі назвали громадянською 4% учасників опитування.

Опитування понад тисячі членів родин загиблих військовослужбовців за ініціативи благодійного проекту "Небесна гвардія" провів Київський міжнародний інститут соціології.

Цей варіант відповіді обрали 57% учасників опитування на Заході і в Центрі, 54% - на Півдні, 51% - у столиці й 49% - на Сході.

Ще 19% називають криваве протистояння на Донбасі збройним конфліктом із прибічниками т.зв. "ДНР" і "ЛНР", яких підтримує РФ.

Війну на Донбасі назвали громадянською 4% учасників опитування, таку думку поділяють 6% опитаних на Сході.

 
Переглядів 323
Поділитися:

Голосування

Як ви ставитесь до тарифної політики, яку проводить Кабінет Міністрів на чолі з В. Гройсманом?

Підтримую політику Уряду - 3.3%
Частково підтримую, така політика необхідна в ситуації яка склалась в країні - 7.4%
Не підтримую. Вважаю що політика яку здійснює Кабінет Міністрів на чолі з В. Гройсманом є геноцидом українського народу - 86.1%
Мені байдуже - 3.2%

Всего голосов:: 2371
Голосование по этому опросу закончилось в: 01 трав. 2018 - 00:00