П'ятниця, 02 лютого 2018 11:32

Азаров, Арбузов, Клюєв та інші: нардеп анонсував повернення в Україну одіозних політиків!

Після повернення екс-міністра екології та природних ресурсів, власника газодобувної групи Burisma Holdings Миколи Злочевського в Україну повернуться й інші одіозні чиновники-злочинці часів президента Віктора Януковича!!!

Про це заявив член парламентського комітету з питань запобігання та протидії корупції, позафракційний народний депутат Борислав Береза:

"Якщо ми не можемо довести його (Миколи Злочевського – "24") провину, є два пояснення: або правоохоронні органи не здатні на це, або мова йде про відсутність складу злочину. Але, враховуючи, що Злочевський займав досить високий пост, при цьому зміг заробити мільярдні статки, у мене все-таки питання до компетенції правоохоронних органів", – заявив він.

В Україну можуть повернутися чиновники часів Януковича

Нардеп ​​вважає, що в Україну можуть повернутися й екс-прем’єр-міністр Микола Азаровов та екс-очільник НБУ Сергій Арбузов.

Тепер можливе повернення і Клюєва, і Портнова і всіх інших: Азарова, Арбузова. А потім їх участь у виборах... Тобто, історія Ющенко "бандитам – тюрми" з її наслідками повторюється, – наголосив Береза.

Нагадаємо, нещодавно в Україну повернувся екс-міністр екології та природних ресурсів, власник газодобувної групи Burisma Holdings Микола Злочевський...

ТО ЩО ДАЛІ? ДЕ ТЕ ПРАВОСУДДЯ ЧИ ЛЮСТРАЦІЯ? Ау, Луценко?...

Переглядів 275
Поділитися:

Голосування

Як ви ставитесь до тарифної політики, яку проводить Кабінет Міністрів на чолі з В. Гройсманом?

Підтримую політику Уряду - 3.3%
Частково підтримую, така політика необхідна в ситуації яка склалась в країні - 7.4%
Не підтримую. Вважаю що політика яку здійснює Кабінет Міністрів на чолі з В. Гройсманом є геноцидом українського народу - 86.1%
Мені байдуже - 3.2%

Всего голосов:: 2371
Голосование по этому опросу закончилось в: 01 трав. 2018 - 00:00