Четвер, 25 січня 2018 10:52

Мер Вінниці Моргунов дав наказ знести погруддя Т.Г.Шевченку! Люди протестують!!!

Медіа

Громада Вінниці другий день протестує проти дикого рішення мера Моргунова знести народне погруддя Тарасу Шевченку, встановлене в час Революції Гідності!

Це ПЕРШИЙ такий випадок у світовій історії, коли місцева влада демонтує такий пам*ятник всупереч волі людей!

Тож Моргунов вже увійшов у історію як сумнозвісний Герострат!

Протест триває другий день і лише набирає обертів! Патріоти явно не згодні з ТАКИМ диким рішенням мера Моргунова, який прикривається погодженням із сім*ями Небесної Сотні, котрі ніби-то це рішення підтримали!

А фактично Моргунов виконує попереднє "рішення" В.Гройсмана всіляко бойкотувати встановлення повноцінного пам*ятника Т.Шевченку на площі Театральній!

Для цього він шляхом маніпуляцій громадською думкою та введенням в оману деяких сімей героїв Небесної Сотні, протягнув рішення про встановлення жахливого "пам*ятника"-покруча роботи замовного скульптора Б.Данилюка Героям Революції Гідності саме на площі Театральній!

Просто зрадницьку позицію зайняв депутат міської Ради від партії "Свобода" Володимир Базелюк, який підтримав решення мера Моргунова про "декобзаризацію" по-вінницькому та вночі, разом із співробітниками кишенькової муніципальної поліції допомагав вивезенню-ВИКРАДЕННЮ народного погруддя Т.Шевченку! Він заявляє, що фінансував його встановлення. Це - відверта БРЕХНЯ, бо гроші на виготовлення та встановлення погруддя збирали в складчину чимало вінничан!

Один із вінницьких адвокатів зранку викликав наряд поліції на заявив про цей злочин!

Втім, більше 20 громадських організацій Вінниці, ряд активістів, патріотів, учасників АТО рішуче не згодні з ТАКИМ рішенням і мають намір протестувати далі та домогтись встановлення пам*ятника Пророку української нації саме та площі Театральній, як це було визначено рішенням Вінницької міської Ради ще у 2004 році!...

Переглядів 1595
Поділитися:

Голосування

ЯКІ першочергові кроки повинен зробити новий Президент України у 2019?