Середа, 13 грудня 2017 09:39

США не можуть прийняти вторгнення РФ в Україну, санкції не скасують!

США не приймають військове вторгнення Росії в Україну і не знімуть санкції з Москви до повного відновлення територіальної цілісності України.

Про це заявив держсекретар США Рекс Тіллерсон на політичному форумі Атлантичної ради в Вашингтоні.

"Президент США усвідомлює важливість робочих відносин США і Росії, але ми не можемо прийняти вторгнення Росії в Україну, і наш пріоритет - покласти край насильству на сході України. В інших областях ми шукаємо кооперацію в спільних контртерористичних інтересах", - сказав він.

"Ми повернеся до питання Криму. Я знаю, що президент Путін дав зрозуміти, що це обговорювати за столом переговорів не буде. В якийсь момент буде, але зараз ми хочемо зупинити насильство у східній Україні. Подивимось, чи зможемо ми це вирішити" , - додав керівник Державного департаменту.

Тіллерсон повторив, що санкції накладені на Росію США і ЄС не будуть скасовані до відновлення територіальної цілісності України.

 
 

Sec Tillerson: @POTUS is clear on importance of U.S. and  working relationship but we cannot accept Russia’s invasion of  & our priority is to end the violence in east Ukraine. In other areas, we seek cooperation on joint counterterrorism interests. 

 

Як повідомлялося, глави держав і урядів країн-членів ЄС у четвер приймуть політичне рішення про продовження секторальних економічних санкцій проти Росії, уведених за посягання на суверенітет і територіальну цілісність України.

Переглядів 517
Поділитися:

Голосування

ЯКІ першочергові кроки повинен зробити новий Президент України у 2019?