П'ятниця, 01 грудня 2017 10:15

Можливіі кроки Росії по виходу з Донбасу! "Терористи стануть м'ясом"!

Російські проекти "ДНР" і "ЛНР" добігають кінця, і наступним етапом стане їх злиття, після чого рашо-Кремлем будуть використовуватися всі можливі способи, щоб позбутися від своїх терористів...

Про це в інтерв'ю розповіла письменник і блогер з Луганської області Олена Степова, яка ретельно збирає і фіксує інформацію про життя людей в окупації і злочини, які здійснюють окупанти.

За її словами, злиття "ДНР" і "ЛНР" призведе до того, що Луганська область дуже сильно програє економічно:

"Більш того, навіть військові, тобто ті, хто воює в терористичних угрупованнях Луганська, вже говорять про те, що вони стануть м'ясом. Що "дирівці" будуть ставити їх на передову, а самі будуть ховатися за їх спинами. Що "дирівці" отримуватимуть більшу військове забезпечення. Все це бачать", - говорить Степова.

При цьому вона стверджує, що насправді ОРДЛО йде до повного завершення, але щоб це завершити, Кремлю недостатньо просто вивести війська.

"Так закінчити війну неможливо. Там накопичилося вже стільки зброї, що навіть за умови виведення військ там можна воювати роки три. Тому будуть використовуватися всі можливі способи домогтися, щоб всі ці люди (так звані "ополченці") або покинули окуповані території, або просто вимерли. Але навіть при найоптимістичніших розкладах там це все ще розтягнеться мінімум на кілька років", - додала блогер.

Нагадаємо, раніше російський оппозіцціонер Гаррі Каспаров спрогнозував новий етап війни Росії проти України на Донбасі...

Спроби Росії розчленувати Україну і створити міфічну "Новоросію" остаточно провалилися, але тепер у Кремля потреба в роздуванні конфлікту тільки зросла.

Про це в інтерв'ю заявив російський опозиційний політик, чемпіон світу з шахів Гаррі Каспаров.

За його словами, конфлікт на Донбасі буде тривати і далі: "Потреба в роздуванні конфлікту тільки зросла. Незважаючи на те, що маневр можливостей для Путіна куди менший, ніж у 2014 році, тому що весь світ уже розуміє, з чим він має справу, проте, - логіка виживання диктатури", - зазначив політик.

При цьому Каспаров вважає, що судячи з того, що ми чуємо з Росії, зрозуміло, що питання не в тому, чи буде Путін нападати на когось.

"Питання в тому, коли і де. Очевидно, що українська тема залишається фактором, який може в будь-яку хвилину вибухнути. Те, що це одна з карт у путінській колоді - у цьому можна не сумніватися", - додав Каспаров.

"Це було очікувано": Каспаров згадав своє темне пророцтво для України

Агресія Кремля проти України стала логічним продовженням війни, яку розв'язала Росія в 2008 році в Грузії.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав російський опозиційний політик, чемпіон світу з шахів Гаррі Каспаров в зв'язку з річницею початку агресії Росії проти Грузії.

"У своїй статті у виданні Tne Wall Street Journal, в серпні 2008 року, я зробив сумний прогноз: збройна інтервенція в Грузії -" лише перший крок і наступним блюдом меню стануть анклави в Україні". Такий розвиток подій був для мене очевидним не тому, що я володію якостями Нострадамуса, а тому, що старанно вчив уроки історії і географії ", - написав Каспаров.

Політик нагадав, що історія не раз доводила, що диктатори, котрі стали на шлях зовнішньої агресії, не зупиняються, і всі спроби умиротворення з боку міжнародної спільноти лише стверджують в агресорах відчуття безкарності.

"8 серпня 2008 року Путін приступив до відкритої реалізації своєї програми з повернення контролю над пострадянським простором. У тому ж ряду стоять спроби реабілітації Івана Грозного і звеличення Сталіна в сьогоднішній Росії: як би не виляли записні російські ліберали, намагаючись обілити новоявленого диктатора, ці процеси повністю вписуються в путінську парадигму влади ", - додав опозиціонер.

Також Каспаров дорікнув більшій частині російської опозиції за провал "грузинського іспиту". "Хтось відкрито підтримав російську військову агресію, хтось боязко намагався покласти частину провини на грузинське керівництво. З'ясувалося, що імперські комплекси і відсутність жодної поваги до норм міжнародного права, є характеристикою і багатьох опонентів путінської влади", - зазначив він.

На думку опозиціонера, необхідно, щоб російське суспільство нарешті усвідомило, що розгром демократичних інститутів усередині країни і агресивна зовнішня політика - нерозривні ланки путінської диктатури.

"І побудова вільної демократичної Росії неможлива без остаточної відмови від злочинної імперіалістичної політики", - уклав Каспаров.

Переглядів 657
Поділитися:

Голосування

ЯКІ першочергові кроки повинен зробити новий Президент України у 2019?