Четвер, 12 жовтня 2017 11:28

Times: британські політики за високі гонорари допомагають пропаганді Путіна!

Міністр нинішнього уряду Майкл Гоув поцікавився, чому депутати з'являються на, як він висловився, кремлівському пропагандистському каналі? А все просто: прихована робота на Кремль!

Times вважає, що для ключових фігур обох партій настав час все-таки визначитися, на чиєму вони боці... Хоча з деякими вже все ясно!

Times розповідає про питання, які виникли до британських політиків у зв'язку з їхніми регулярними виступами на телеканалі RT. Газета порахувала, що з тих пір, як у 2015 році лідером лейбористів став Джеремі Корбін, міністри тіньового кабінету виступали у програмах телеканалу 26 разів, а представники Консервативної партії робили це ще й за високі гонорари, що доходили до тисячі фунтів стерлінгів за участь у програмі, передає Бі-бі-сі.

Міністр нинішнього уряду Майкл Гоув поцікавився, чому депутати з'являються на, як він висловився, кремлівському пропагандистському каналі. Один з політичних блогерів заступився за політиків, висловивши думку, що RT пропонує відкриту платформу для дискусій.

Високопоставлені консерватори задекларували гонорари, що обчислюються тризначними сумами, отримані за виступи в сатиричному шоу того ж каналу. Замість того, щоб прислухатися до думки регулятора Ofcom, який неодноразово виносив RT зауваження, політики ходять в ефіри цього телеканалу хто з почуття ідеологічної симпатії, хто - з жадібності, а хто і просто з бажання охопити максимальну аудиторію.

 Times вважає, що британські політики асистують кремлівській пропаганді. RT, на думку видання, робить все можливе, щоб мімікрувати під "нормальне" джерело інформації. Тому для каналу так важлива присутність в ефірі відомих західних політиків. Times вважає, що для ключових фігур обох партій настав час все-таки визначитися, на чиєму вони боці. Політики повинні були прислухатися до думки регулюючих органів і чинити опір звабленню з боку недобросовісних пропагандистів, пише газета.

В той же час Facebook і Twitter опинилися під вогнем звинувачень вашингтонських політиків. Причиною стало передбачуване російське втручання в американські президентські вибори...

Проплачена Росією реклама у Facebook була націлена на ключові для Трампа штати - стверджує CNN

Переглядів 236
Поділитися:

Голосування

Як ви ставитесь до тарифної політики, яку проводить Кабінет Міністрів на чолі з В. Гройсманом?

Підтримую політику Уряду - 3.3%
Частково підтримую, така політика необхідна в ситуації яка склалась в країні - 7.4%
Не підтримую. Вважаю що політика яку здійснює Кабінет Міністрів на чолі з В. Гройсманом є геноцидом українського народу - 86.1%
Мені байдуже - 3.2%

Всего голосов:: 2371
Голосование по этому опросу закончилось в: 01 трав. 2018 - 00:00