Вівторок, 05 вересня 2017 15:54

Які дороги відремонтують в Києві до кінця 2017

З початку 2017 року Києві було відремонтовано близько одного мільйона квадратних метрів доріг, і ремонтні роботи як і раніше тривають.

До кінця поточного року показник по виконаним ремонтним роботам істотно збільшиться. Капітальний ремонт дорожнього полотна вже повністю вдалося завершити на Русанівській Набережній, на проспекті Академіка Глушкова, на вулицях Грабовського, Механізаторів, 9 Травня, Міжнародної, Окіпної, Бойчука, Луговий, Сковороди, Васильківської та інших. Найближчим часом розпочнуться роботи з капітального ремонту транспортної розв'язки на перетині проспекту Леся Курбаса та вулиць Гната Юри і Покотила, а також вулиці Теліги , передає replyua.net .

Крім того, капітальний ремонт доріг в цьому році планується розпочати на шляхопроводі на перетині Теліги та Кирилівської, на транспортній розв'язці біля станцій метро Харківська, Позняки та Осокорки, на вулицях Алма-Атинській і Сім'ї Кульженко.

В рамках передбаченої програми, в цьому році планується відремонтувати понад сто об'єктів, і на сьогоднішній день роботи були завершені на 67 об'єктах. 

Переглядів 400
Поділитися:

Голосування

Кого з кандидатів ви підтримаєте як Президента України на виборах навесні 2019?