Субота, 02 вересня 2017 18:39

БОМБА!!! Не Донецьк, і не Луганськ, і навіть не Москва. Саме в Києві виготовляють документи для ватажків бойовиків!!!

Саме в Києві виготовляють документи для ватажків бойовиків! Контррозвідка накрила цілий сервіс документальної підтримки ОРДЛО. Справа була поставлена на широку ногу.

так, саме в Києві! Паспорти, свідоцтва про права влаcності і навіть диплом вчителя історії. Повний паперовий супровід сепаратистам забезпечували в одній з столичних квартир.

«Руській мір» протягом двох років щедро фінансував майстрів підробного жанру. Грошей на фальшиві документи не шкодували. Фінансування йшло через так зване «Міністерство державної безпеки ДНР», яке повністю контролюється ФСБ Російської Федерації.

Вражає пакет замовлень підпільних друкарів. Оперативники знайшли підробні дипломи про вищу освіту для начальника 2 управління («військова контррозвідка») так званої «МДБ ДНР» Каминіна Валерія Вікторовича (псевдо «Док»), співробітника підрозділу агентурної розвідки того ж самого закладу Галані Олександра Геннадійовича (відомий, як «Майор») та начальника служби безпеки бригади «Призрак» так званої «ЛНР» Ковальова Леоніда Валерійовича (позивний «Борець»). Уся трійця представлена на сайті «Миротворець».

Команда «столичних друкарів», скоріше за все, планувала розширювати "справу". Оперативники СБУ виявили десятки тисяч бланків. З їхньою допомогою, з будь-якого бойовика вони могли зробити спеціаліста, магістра, кандидата і навіть доктора наук. Мода на фальшивих науковців в ОРДЛО, вочевидь, тягнеться з часів «Проффесора».

Переглядів 570
Поділитися:

Голосування

ЯКІ першочергові кроки повинен зробити новий Президент України у 2019?