Четвер, 10 серпня 2017 15:10

Митниця: 11% ввезених в Литву автомобілів - мотлох

З 3 липня цього року литовська митниця перевірила близько 1300 користувався автомобілем, і, за попередніми даними, 149 з них (11%) визнані відходами.

Це означає, що такі імпортовані в Литву автомобілі повинні бути знищені або утилізовані як відходи, повідомило Міністерство охорони навколишнього середовища країни ,  передає autonews.ua

Головна мета перевірки імпортованих транспортних засобів - охорона природи. Планується гарантувати, щоб в Литву користуватися автомобілі не імпортувалися б як відходи, від яких пізніше можна було б позбутися незаконним способом. Друга мета - безпека, коли з частин користуватися автомобілем, тобто відходів, збираються нові транспортні засоби, які продаються на ринку.

«Департамент митниці в цьому році почав слідувати порядку, суть якого досить проста. Невідповідні для експлуатації автомобілі є відходами, тому не потрібно обманювати покупців, що привезений «потопельник» або «франкенштейн» - надійний автомобіль », - каже міністр охорони навколишнього середовища Кястутис Навіцкас.

Литва в 2016 році затвердила критерії охорони природи для користуватися автомобілем, які Єврокомісія встановила ще в 2011 році.

Так що в осіб, що імпортують користуватися автомобілі, було 6 років, щоб ознайомитися з введенням порядком: зобов'язанням в документах вказувати, є автомобіль користувався транспортним засобом або відходами.

Такі країни, як Естонія, Польща і Німеччина, щодо користуватися автомобілів ввели ще більш жорсткий порядок, ніж Литва. Польща і Німеччина тільки в першому півріччі цього року п'ять разів зупиняли вантажі з Литви, в яких користувалися автомобілі були визнані відходами, а їх перевезення - нелегальної. Це сигнал для Литви, яка повинна посилити контроль над ввезенням в країну невідповідних для експлуатації автомобілів.

Переглядів 336
Поділитися:

Прокоментувати:

Голосування

Як ви ставитесь до тарифної політики, яку проводить Кабінет Міністрів на чолі з В. Гройсманом?