Понеділок, 07 серпня 2017 15:40

До України можна безмитно ввозити вживані авто з Канади - ДФС

Фіскали пояснили, які документи потрібно надати для застосування нульового мита. 

Канадські водії авто з іноземною реєстрацією втратять сон: фіскали пророкують нові штрафи власникам нелегальних машин вживані авто ввозитимуться до України з нульовим митом, а ставка на нові знижуватиметься протягом семи років.

Про це заявила заступник начальника Управління організації митного контролю Департаменту організації митного контролю ДФС Олена Мошинська, пише "Укрінформ". 

 

"Із набранням чинності Угоди про вільну торгівлю між Україною та Канадою згідно з тарифним графіком України нульове ввізне мито буде застосовуватися на вживані легкові автомобілі походженням з Канади", - розповіла вона.

За словами Мошинської, також передбачено перехідний період зниження ставок на сім років під час імпорту нових авто з Канади. Так, 2017 року ставка мита на бензинові та дизельні авто становитиме 8,7%, на бензинові авто з двигуном більше 3 л - 4,3%.

"Винятком є нові бензинові авто, які призначені для тимчасового проживання людей, нові бензинові авто з об'ємом двигуна від 2,2 л до 3 л, дизельні автомобілі з двигуном більше 2,5 л", - додала співробітниця ДФС, уточнивши, що на ці авто нульове ввізне мито запровадили з 1 серпня цього року.

Окремо Мошинська пояснила, що для застосування нульового мита необхідно підтвердити походження авто з Канади. Зокрема, потрібно подати декларацію про походження з достатньою для ідентифікації деталізацією товару. Такий документ оформлюється канадським експортером на інвойсі або іншому комерційному документі, що містить опис товару, який походить з відповідної країни.

Переглядів 5873
Поділитися:

Голосування

ЯКІ першочергові кроки повинен зробити новий Президент України у 2019?