Четвер, 27 липня 2017 09:56

Росія знову направила автоколону з так званим гумконвоем на Донбас

 четвер, 27 липня, в МНС Росії направили на Донбас чергову автоколону з гуманітарною допомогою, повідомляє прес-служба відомства.

Відомо, автомобільна колона вийшла з Донського рятувального центру МНС в Ростовській області РФ, передає mignews.com.ua.

Повідомляється, що вантажні автомобілі везуть понад 600 тонн гуманітарної допомоги - дитячі продуктові набори, медикаменти, будівельні матеріали, художня і навчальна література для підготовки до нового навчального року.

Також уточнюється, що перед кордоном колона розділиться на дві частини. Одна з них відправиться на пункт пропуску "Донецьк", друга - на "Матвєєв Курган". Після машини мають намір продовжити рух в Донецьку і Луганську області.

Відомо, що ця колона стала 67-ю за рахунком з серпня 2014 року. За цей час на Донбас було доставлено вже понад 69 тисяч тонн гуманітарних вантажів.

У Росії стверджують, що конвої везуть на Донбас виключно гуманітарний вантаж.

Уряд України впевнений, що РФ направляє на Донбас колони зі зброєю і військовою технікою, оскільки так звані гуманітарні конвої є одним із способів підтримки незаконних збройних формувань в регіоні.

Переглядів 4805
Поділитися:

Голосування

ЯКІ першочергові кроки повинен зробити новий Президент України у 2019?