Середа, 19 липня 2017 10:13

Донбас порожняк (не) гонить. Зустріч із інопланетянами, захоплення Британії, концтабір Рейк'явік – хіт-парад феєричних заяв терориста Захарченка

18 липня ватажок донецьких бойовиків Олександр Захарченко оголосив про створення нової "держави" – "Малоросії", яка стане "наступницею України". 

"ГОРДОН" нагадує про інші нездійснені або просто дивні заяви ватажка "ДНР".

• Захопити Маріуполь і Харків (15 лютого 2015 року)

"Якщо київська влада не буде дотримуватися умов Мінських домовленостей, не відведе своєї техніки від наших кордонів, не відпустить наших полонених і продовжуватиме бомбардувати наші міста, то, зрозуміло, ми не будемо просто стояти і чекати. Насамперед ми просто знищимо Дебальцевський котел з українськими військовослужбовцями. Потім ми відіб'ємо у супротивника Маріуполь, а коли це буде зроблено, то кинемо всі сили на те, щоб узяти Харків".

• Захопити всю Донецьку область (28 серпня 2016 року)

"Я вже не раз говорив, що програма-мінімум – це "ДНР" у межах колишньої Донецької області. Власне, досягнення цієї мети багато в чому стане і так званим примусом до миру.

"Маріуполь і Слов'янськ ми обов'язково звільнимо від карателів". "Слов'янськ, Краматорськ, Маріуполь – це все міста "ДНР". Велика Новоселівка, Костянтинівка, Дружківка, Красноармійськ... Якщо буде залишатися найменша можливість звільнити нашу територію без кровопролиття, я, як глава держави, зобов'язаний її використати".

• Узяти штурмом Київ (18 жовтня 2016 року)

"Наші військові з'єднання готові взяти штурмом Київ. Це питання політичної волі. Якщо не вдається вирішити все мирним шляхом, треба, як казав [президент РФ] Володимир Володимирович [Путін], бити першим".


Фото: EPA

 

• Узяти Берлін і всю Британію (6 грудня 2016 року)

"Насправді потрібно брати навіть не Берлін, треба його пройти і взяти всю Британію як таку. Ось зло всієї нашої долі російської – це англосакси".

• Загибель України протягом двох місяців (1 березня 2017 року)

"Зараз пішов відлік. Кожен день – це той цвях, що забивають у кришку труни країни, яка називалася раніше Україна. Максимум 60 днів – і держава практично припинить існувати".

Захарченко також був упевнений, що "блокада" України з боку бойовиків залишить країну "без світла, тепла, без продуктів, без зарплати і без пенсії".

"Нам Україна для того, щоб вижити і жити нормально, не потрібна. Це ми потрібні були їй. Нехай вони перекривають усе: автошляхи, залізничні колії, мінують поля. Це все, на що Україна здатна. Вони із 2014 року навчилися скакати на Майдані, а тепер нехай учаться жити без світла, тепла, скоро без продуктів, без зарплати і без пенсії".

• Концтабір Рейк'явік (6 травня 2017 року)

"Моя прабабуся по лінії батька в 41-му потрапила в полон, медсестра, пройшла Бухенвальд, Освенцім, Рейк'явік (перші два – концтабори на окупованих нацистами територіях під час Другої світової війни, третє місто – столиця Ісландії, у роки Другої світової країна не була окупована Німеччиною. – "ГОРДОН"). У Рейк'явіку її звільнили американці".

• Зустріч з інопланетянами (10 травня 2017 року)

"Ви ж знаєте, у 2014 році ми зустрілися з інопланетянами. Вони передали нам свої технології. Цими технологіями ми працюємо по "укропах".

• Створення "Малоросії" (18 липня 2017 року)

"Ми, представники регіонів колишньої України, за винятком Криму, заявляємо про заснування нової держави, яка є наступницею України. Ми згодні в тому, що нова держава буде називатися Малоросія, оскільки сама назва Україна дискредитувала себе. [...] Ми виходимо з того, що Донецька народна республіка, поряд із Луганською народною республікою, залишаються єдиними територіями України, крім Криму, на яких збереглася законна влада".


Фото: EPA

 

У соцмережах Олександрові Захарченку запропонували після "Малоросії" створити "Наноросію", а блогер Антон Ходза рекомендував ватажкові "ДНР" укласти династичний шлюб із ватажком "ЛНР" Ігорем Плотницьким для об'єднання окупованих територій.

 

Переглядів 513
Поділитися:

Голосування

ЯКІ першочергові кроки повинен зробити новий Президент України у 2019?