Вівторок, 18 липня 2017 10:41

"Дави червону гниду!" У Києві нардепи влаштували бійку

У Києві під будівлею Печерського районного суду сталася бійка між народними депутатами від Радикальної партії Ігорем Мосійчуком та представником Блоку Петра Порошенка, главою Соціал-демократичної партії Сергієм Капліним.

Про це повідомляє "Еспрессо.ТВ"

Зазначається, що Мосійчук прийшов підтримати лідера фракції Олега Ляшка, якого НАЗК звинувачує в поєднанні статусу народного депутата і роботою головним редактором газети "Політика". Заходячи в будівлю суду, плюнув в обличчя Капліну, через що між ними почалася бійка.

У свою чергу Ляшко, коментуючи цю ситуацію, зауважив, що вся ця справа - це спроба дискредитувати його і його партію, їхню політику.

"Дави червону гниду! Щойно під Печерським судом червонопузі гниди на чолі з нардепом від БПП Капліним на гроші проросійських олігархів Льовочкіна-Фірташа влаштували нібито перформанс мітинг проти Радикальної партії Олег Ляшко. Довелося згадати старі добрі часи і заплювавши пику Капліну, дати звіздюлів червонопиким найманцям олігархів і пошматувати кілька червоних ганчірок", - написав він у Facebook.

За його словами, на момент публікації поста, мітинг соціалістів вже розійшовся.

Переглядів 414
Поділитися:

Голосування

Як ви ставитесь до тарифної політики, яку проводить Кабінет Міністрів на чолі з В. Гройсманом?

Підтримую політику Уряду - 3.3%
Частково підтримую, така політика необхідна в ситуації яка склалась в країні - 7.4%
Не підтримую. Вважаю що політика яку здійснює Кабінет Міністрів на чолі з В. Гройсманом є геноцидом українського народу - 86.1%
Мені байдуже - 3.2%

Всего голосов:: 2371
Голосование по этому опросу закончилось в: 01 трав. 2018 - 00:00