Четвер, 13 липня 2017 10:57

Сепаратисти в Донбасі створили цілу мережу трудових таборів

За її даними, в трудових таборах на території сепаратистських регіонів України містяться близько 10 тисяч ув'язнених. 

Багато з цих людей відбувають покарання незаконно, оскільки підлягають амністії, яку оголосив уряд в Києві в 2014 році, відзначає повідомляє facenews.ua.

"ГУЛАГ зі схвалення Москви"

Українська "Східна правозахисна група" називає ці табори "ГУЛАГ зі схвалення Москви". За її оцінками, щомісячний дохід від підневільної праці ув'язнених становить до 500 тисяч євро. Влада "ЛНР" і "ДНР" на прохання Deutschlandfunk прокоментувати цю інформацію не відреагували.

Уповноважена парламенту України з прав людини Валерія Лутковська зазначила, що уряд у Києві не здатне допомогти своїм громадянам у цих таборах, оскільки українські закони в цьому регіоні не дотримуються.

Бездіяльність світової спільноти

Директор німецького бюро Human Rights Watch (HRW) Венцель Міхальськи (Wenzel Michalski) констатував бездіяльність світової спільноти і в інтерв'ю Deutschlandfunk Kultur закликав Німеччину і Францію значно активніше боротися за дотримання прав людини в сепаратистських регіонах України. На міжнародних переговорах дуже рідко обговорюються права людей, які живуть в цих окупованих регіонах, надто часто мова йде про геополітичні питаннях, констатував Міхальськи.

Посол України в ФРН Андрій Мельник в інтерв'ю Deutschlandfunk заявив, що Україна вже три роки не має доступу до цих регіонів, і вже тим більше до тамтешніх тюрмах. Він вказав, що вирішальне значення має посилення тиску на Росію. "Не дивлячись на особисті обіцянки Путіна, доступу до цих людей не має навіть Червоний Хрест", - сказав український посол.

Переглядів 11947
Поділитися:

Голосування

ЯКІ першочергові кроки повинен зробити новий Президент України у 2019?