Вівторок, 11 липня 2017 16:08

Лукашенко: вчіть китайську

Диктатор наказав до вересня вирішити "мовне питання".

Лукашенко підтримав пропозицію про більш широкому вивченні в Білорусі китайської мови. Про це він заявив сьогодні на нараді з пріоритетів зовнішньої політики Білорусі на сучасному етапі, передає БелТА .

«Абсолютно вас підтримую. Всі ваші пропозиції будуть не просто враховані, по ним будуть прийняті рішення. Зробіть, щоб до вересня ці всі рішення були формалізовані, починаючи від вивчення китайської мови (ми дійсно тут запізнюємося) аж до туризму, про який тут говорили », - сказав глава держави, реагуючи на доповідь посла Білорусі в КНР Кирила Рудого .

Серед проблем, які стримують ефективний розвиток співробітництва, дипломат назвав мовний бар'єр. Це особливо актуально в зв'язку з тим, що всі допуски продукції на ринок Китаю - заявки, контракти - оформляються саме на китайському, але фахівців в даній сфері недостатньо. «Сьогодні це вже стає необхідністю для всіх. У багатьох країнах китайську мову став якщо не нарівні з англійським, то другою іноземною мовою. У зв'язку з цим пропонується збільшити його вивчення як в наших школах, так і в університетах », - сказав посол.

Переглядів 297
Поділитися:

Голосування

Як ви ставитесь до тарифної політики, яку проводить Кабінет Міністрів на чолі з В. Гройсманом?

Підтримую політику Уряду - 3.3%
Частково підтримую, така політика необхідна в ситуації яка склалась в країні - 7.4%
Не підтримую. Вважаю що політика яку здійснює Кабінет Міністрів на чолі з В. Гройсманом є геноцидом українського народу - 86.1%
Мені байдуже - 3.2%

Всего голосов:: 2371
Голосование по этому опросу закончилось в: 01 трав. 2018 - 00:00