Вівторок, 04 липня 2017 11:27

Російські військові на Донбасі відмовляються здавати документи, що підтверджують громадянство РФ, - розвідка

Більшість цивільного населення призовного віку на окупованій російсько-терористичними військами території Донецької області ухиляється від проходження "служби" в з'єднаннях і частинах окупаційних військ.

Про це на сторінці в Facebook повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України. 

Відзначається, що заходи російського окупаційного командування по вилученню особистих документів , що підтверджують громадянство РФ, викликали невдоволення російських військовослужбовців і найманців. 

"Військовослужбовці РФ 9-го окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ) 1 АК (Донецьк) ВС РФ відмовилися здавати особисті документи, про що командиром полку повідомлено командувачу корпусу", - відзначили в розвідці. 


У той же час, як повідомляє ГУР, більшість цивільного населення призовного віку тимчасово окупованій території Донецької області ухиляється від проходження "служби" в з'єднаннях і частинах 1 АК ВС РФ. 

"Російським окупаційним командуванням через так звані" військові комісаріати "з метою додаткового" мотивації "здійснюється залякування місцевого населення оголошенням в розшук і позбавленням виїзду за межі так званої" ДНР ", - додали в розвідці. 

 

Переглядів 586
Поділитися:

Голосування

Кого з кандидатів ви підтримаєте як Президента України на виборах навесні 2019?

Порошенко - 14.3%
Тимошенко - 12.6%
Гриценко - 16.3%
Зеленський - 29.3%
Інший - 27.5%

Всего голосов:: 509
Голосование по этому опросу закончилось в: 22 бер. 2019 - 00:00