Понеділок, 19 червня 2017 16:25

Прикордонник підкинув нареченій "героїн", щоб освідчитись у коханні

На кордоні з Польщею у пункті пропуску "Ягодин" прикордонники розіграли українку на замовлення свого співробітника

Про це повідомляє видання "Район.Любомль".

Мешканка Рівного Оксана Тичковська поверталась з Польщі до свого нареченого, Юрія Петрука, випускника Нацакадемії Дежприкордонслужби. Під час перетину кордону на автомобіль, у якому їхали дівчина та її мати, зреагувала службова вівчарка прикордонників.

Автівку направили на детальний огляд, під час якого знайшли два великих пакунки з білим порошком і ще кілька таблеток, нібито заборонених для ввезення в Україну. Спеціалісти припустили, що це амфетамін або героїн. 

Оксану попередили про відповідальність за контрабанду наркотичних речовин у вигляді позбавлення волі строком від 3 до 6 років.

Кульмінацією історії стала поява на місці події нареченого Оксани. З’ясувалось, що прикордонник Юрій Петрук вигадав історію з контрабандою задля розіграшу, а білою речовиною у пакунках була цукрова пудра.

Чоловік зі 101 червоною трояндою підійшов до дівчини та освідчився їй. Здивована наречена, зі сльозами на очах, прийняла пропозицію вийти заміж та відповіла "так".

 
Переглядів 321
Поділитися:

Голосування

Як ви ставитесь до тарифної політики, яку проводить Кабінет Міністрів на чолі з В. Гройсманом?

Підтримую політику Уряду - 3.3%
Частково підтримую, така політика необхідна в ситуації яка склалась в країні - 7.4%
Не підтримую. Вважаю що політика яку здійснює Кабінет Міністрів на чолі з В. Гройсманом є геноцидом українського народу - 86.1%
Мені байдуже - 3.2%

Всего голосов:: 2371
Голосование по этому опросу закончилось в: 01 трав. 2018 - 00:00