П'ятниця, 16 червня 2017 16:43

ГПУ викрила схему, за якою за два місяц в ОРДО вивели 116 млн

Чому готівки в Україні все менше? Ось вам одна із відповідей!

Департамент з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генпрокуратури припинив схему, за якою за останні два місяці вивели 116 мільйонів гривень з України в ОРДО.

Про це повідомила прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган

"Слідчими та оперативними співробітниками установлено низку підприємств, зареєстрованих на підконтрольній Україні території, які за фіктивними договорами перераховували кошти на вигаданих фізичних осіб, що у подальшому великими сумами знімалися в банківських установах України мешканцями ОРДЛО", - йдеться у повідомленні.

"За останніх 2 місяці в такий спосіб обготівковано та виведено понад 116 млн. грн. На черговій спробі зняття 5 млн. грн. незаконну схему припинено", - зазначає Сарган.

Правоохоронці також затримали мешканця окупованого Донецька, в якого був паспорт з підробленими відомостями про реєстрацію в Києві, а також документи з відтисками печаток терористичної організації, зокрема "правоохоронних органів".

Зараз слідство встановлює всіх причетних та встановлює обставини злочину.

Переглядів 245
Поділитися:

Голосування

Як ви ставитесь до тарифної політики, яку проводить Кабінет Міністрів на чолі з В. Гройсманом?

Підтримую політику Уряду - 3.3%
Частково підтримую, така політика необхідна в ситуації яка склалась в країні - 7.4%
Не підтримую. Вважаю що політика яку здійснює Кабінет Міністрів на чолі з В. Гройсманом є геноцидом українського народу - 86.1%
Мені байдуже - 3.2%

Всего голосов:: 2371
Голосование по этому опросу закончилось в: 01 трав. 2018 - 00:00