Середа, 24 травня 2017 12:11

Афери з банківськими картками в Україні: як не стати жертвою

В Україні поширені п'ять методів шахрайства з банківськими картками: вішинг, шкідливі програми, фішинг, скімінг і накладки для готівки.

Про це повідомляє "Сегодня".

У разі вішингу шахраї телефонують на мобільний номер українця нібито від імені банку, намагаючись дізнатися пароль від карти, її номер, CVV-код. Експерти радять не обговорювати зі "співробітниками банку" дані карти, оскільки ті ніколи не запитають пін-код або CVV код від картки.

Одним із найпоширеніших шахрайських засобів є фішинг. Зловмисники за допомогою комп'ютерних вірусів отримують конфіденційні дані, реквізити банківських карт людини.

У зв'язку з цим рекомендується не відкривати листи від невідомих відправників, не переходити на невідомі сайти, а також поставити обмеження на використання картки в інтернеті.

Зловмисники також вдаються до методів скіммінгу, використовуючи різні накладки на банкомати, які зчитують інформацію з магнітної смуги карти. Після чого шахраї виготовляють підроблені карти або продають отримані реквізити в інтернеті.

У цьому випадку експерти радять користуватися тільки тими банкоматами, які знаходяться під постійним наглядом камер відеоспостереження - у супермаркетах, відділеннях банку, біля великих магазинів. А також перевіряти банкомати на наявність підозрілих пластикових накладок.

 

Переглядів 422
Поділитися:

Голосування

Як ви ставитесь до тарифної політики, яку проводить Кабінет Міністрів на чолі з В. Гройсманом?

Підтримую політику Уряду - 3.3%
Частково підтримую, така політика необхідна в ситуації яка склалась в країні - 7.4%
Не підтримую. Вважаю що політика яку здійснює Кабінет Міністрів на чолі з В. Гройсманом є геноцидом українського народу - 86.1%
Мені байдуже - 3.2%

Всего голосов:: 2371
Голосование по этому опросу закончилось в: 01 трав. 2018 - 00:00