Вівторок, 14 березня 2017 15:52

Суд відмовив "Сбербанку" у стягненні з "Укрзалізниці" 1,5 мільярда гривень

«Сбербанк» звернувся з позовом про стягнення зазначених коштів в якості заборгованості за кредитним договором, укладеним між банком та «Донецької залізниці» ще у 2011 році.


Господарський суд міста Києва відмовив публічному акціонерному товариству "Сбербанк" у стягненні з ПАТ "Укрзалізниця" майже 1,5 млрд гривень, передає УНІАН.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва. У прокуратурі зазначили, що ця фінустанова, яке є 100% дочірнім банком російського ВАТ «Сбербанк», звернулася до Господарського суду Києва з позовом про стягнення вказаних коштів з ПАТ «Укрзалізниця» в якості заборгованості за кредитним договором, укладеним між банком та державним підприємством «Донецька залізниця» ще у 2011 році.

Однак у зв'язку з перебуванням ДП «Донецька залізниця» в стані припинення, банк безпідставно вирішив стягнути заборгованість з ПАТ «Укрзалізниця», наголошується в повідомленні. «З метою захисту інтересів держави та запобіганню незаконному стягненню значної суми коштів з підприємства, єдиним акціонером якого є держава в особі Кабінету міністрів України, прокуратурою міста Києва здійснено вступ у розгляд зазначеної справи», - підкреслили в прес-службі. За результатами судового розгляду Господарський суд Києва погодився з доводами столичної прокуратури і відмовив банку в задоволенні позовних вимог.


Переглядів 376
Поділитися:

Голосування

Як ви ставитесь до тарифної політики, яку проводить Кабінет Міністрів на чолі з В. Гройсманом?

Підтримую політику Уряду - 3.3%
Частково підтримую, така політика необхідна в ситуації яка склалась в країні - 7.4%
Не підтримую. Вважаю що політика яку здійснює Кабінет Міністрів на чолі з В. Гройсманом є геноцидом українського народу - 86.1%
Мені байдуже - 3.2%

Всего голосов:: 2371
Голосование по этому опросу закончилось в: 01 трав. 2018 - 00:00