П'ятниця, 24 лютого 2017 10:12

В Сибір: Росія висилає з Криму українських військових зрадників

Колишні українські військові в Криму, які зрадили присягу та перейшли на сторону ворога, мотивувавши це не бажанням покидати Крим та їхати на материкову Україну, тепер поїдуть в Сибір.

Російське військове командування замінює в підрозділах на території окупованого Криму колишніх українських військовослужбовців, які зрадили присязі про це пише Голос народу.

Як йдеться в повідомленні головного управління розвідки Міноборони України ,«З РФ на аеродром Кача (Крим) прибуло 5 нових льотних екіпажів для військово-транспортних літаків Ан-26 і літаків амфібій Бе-12. Новоприбулі льотчики замінять колишніх українських військовослужбовців, які перейшли на службу в ЗС РФ », - йдеться в повідомленні.

При цьому наголошується, що «український» екіпаж планується передислокувати для проходження подальшої служби на територію РФ, зокрема до складу частин Північного флоту ВМФ РФ.

Крім того, з кінця 2017 року в підрозділах російських окупаційних військ Криму передбачається скасування більшості посад, які укомплектовані військовослужбовцями-жінками колишніми громадянками України.

Переглядів 1075
Поділитися:

Голосування

ЯКІ першочергові кроки повинен зробити новий Президент України у 2019?