П'ятниця, 27 січня 2017 16:07

Трамп сказав, що не зможе виконати всіх передвиборних обіцянок

Президент США Дональд Трамп заявив, що зможе виконати лише деякі обіцянки, які він давав під час передвиборної кампанії.

Про це він повідомив в інтерв'ю телеканалалу Fox News

Він заявив, що дотримається стільки обіцянок, скільки зможе. Він додав, що політика - це "важка річ". За словами президента, виконати всі обіцянки йому заважають його політичні противники.

"Іноді обіцяєш щось і з якихось причин не можеш виконати, оскільки на іншій стороні є опозиція, яка заважає виконувати свій обов'язок", - заявив Трамп.

При цьому, президент заявив, що вже почав виконувати частину своїх передвиборних обіцянок.Трамп також захистив свій указ про будівництво стіни уздовж американо-мексиканського кордону, ключовий посил своєї президентської кампанії.

"Стіна необхідна. Це не просто політика, і все ж це добре для серця нації, тому що люди хочуть захисту і стіна захищає", - сказав він.

Він також додав, що буде піклуватися про багатьох, з ким попередній уряд "вів себе погано". Дональд Трамп вважає успішним свій перший тиждень на новій посаді. "Це був чудовий тиждень, ми зробили і отримали дуже багато", - зазначив 45-й президент.

В ході передвиборної гонки за пост 45-го президента США, республіканець Дональд Трамп обіцяв американцям скасувати реформу охорони здоров'я, побудувати стіну на кордоні з Мексикою, збільшити кількість робочих місць, збільшити чисельність армії, а також зблизитися з Росією і почати боротьбу з "ІД".

Переглядів 569
Поділитися:

Голосування

ЯКІ першочергові кроки повинен зробити новий Президент України у 2019?