П'ятниця, 28 жовтня 2016 11:53

Україна розірве "великий договір" з Росією

Українське керівництво невдовзі оголосить про розірвання "Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією" підписаного 1997 року, який гарантував територіальну цілісність України.

Про це повідомив міністр закордонних справ Павло Клімкін в ефірі програми "Лівий берег з Сонею Кошкіною", передає znaj.ua

Він зазначив, що Росія порушила основні положення домовленостей між країнами.

"Якщо я зараз скажу, що ми його не продовжуємо, звичайно, буде аргумент для того, щоб сказати: там в цьому договорі є положення щодо гарантування територіальної цілісності... Тому я обіцяю, що ми знайдемо правильне і креативне рішення", - пояснив Клімкін.

Міністр уточнив, що рішення про денонсацію оголосять найближчим часом. Він додав, що заява стосуватиметься не лише вказаного договору, а і щодо інших юридичних зобов'язань. Багато пунктів домовленостей, за його словами, вже не діють і РФ порушила його фундаментальні основи. Крім того, Кремль не дотримується Статуту ООН та інші договори і зобов'язання.

 

Переглядів 518
Поділитися:

Голосування

Як ви ставитесь до тарифної політики, яку проводить Кабінет Міністрів на чолі з В. Гройсманом?

Підтримую політику Уряду - 3.3%
Частково підтримую, така політика необхідна в ситуації яка склалась в країні - 7.4%
Не підтримую. Вважаю що політика яку здійснює Кабінет Міністрів на чолі з В. Гройсманом є геноцидом українського народу - 86.1%
Мені байдуже - 3.2%

Всего голосов:: 2371
Голосование по этому опросу закончилось в: 01 трав. 2018 - 00:00