Понеділок, 15 липня 2019 15:23

Глава одеської філії АМПУ вінничанин Ігор Ткачук причетний до корупції з держбуксирами в порту Одеси!

Керівники Одеського морського торгового порту (ОМТП), зокрема глава Одеської філії АМПУ Ігор Ткачук, займаються махінаціями з державними буксирами, завдаючи державному порту і державі великих збитків!!!

Про це заявив народний депутат України Сергій Лещенко в ефірі "24 каналу" в програмі "Чесна політика із Сергієм Лещенком"...

"Одеський порт потопає в корупції. З моменту появи "вінницьких смотрящих" тут знижується вантажообіг, доходи і прибутки. Але при цьому зростають зарплати у керівництва", - сказав Лещенко.

Він наголосив, що в корупційній схемі із держбуксирами замішаний особисто глава Одеської філії АМПУ Ігор Ткачук, ексдепутат Вінницької міськради. Нардеп зауважив, що призначення Ткачука на керівні посади Одеського порту стало можливим завдяки "високому покровителю" - прем'єр-міністру Володимиру Гройсману.

"Головний потік грошей в Одеському порту - це буксири. 3 роки тому сам Ігор Ткачук заявляв, що цей флот забезпечує 90% прибутку держпідприємства і дає $15 млн на рік. Але все просто: якщо на держпідприємстві є гроші, отже, їх треба роздерибанити", - заявив депутат.

Лещенко нагадав, що в одеський порт зайшла невідома приватна компанія "Екофлот", яка почала надавати буксирні послуги за допомогою портофлоту, орендованого в Одеського порту за істотно заниженими ставками.

"Ставка погодинної оренди становила для компанії не більше $400, тоді як ринкова вартість - удвічі більше. Для проведення одного судна потрібно в середньому три години і два буксири. Таким чином, одна буксирна операція цієї маловідомої компанії, "Екофлот", коштувала мізерні $2,4 тис., тоді як судновласники платили за таку операцію щонайменше $10 тис. На рівному місці збиток державі тільки на одній буксирній проводці - $7,5 тис.", - аргументував депутат.

Нардеп повідомив, що зараз фірму "Екофлот" замінила інша маловідома приватна структура - "Прайм Едженсі", один із співзасновників якої - племінник Ігоря Ткачука. Він нагадав, що схема з буксирами в Одеському порту не так давно спровокувала міжнародний скандал: турецьке судно шість годин протримали біля входу в порт, поки судновласник не погодився на співпрацю з "правильною" буксирною фірмою.

"Злі язики кажуть, що партнером вінницького смотрящого Ігоря Ткачука в портах є Андрій Маріс. Він - громадянин Росії, за інформацією медіа, йому заборонений в'їзд в Україну, але він доволі успішно працює в Одесі", - сказав Лещенко.

Нардеп також закликав "зупинити це безсоромне збагачення", що можливо тільки шляхом перезавантаження влади тепер уже на парламентських виборах, адже Верховна Рада формує уряд, а потім і призначає міністрів, "до кримінальної компетенції яких належать "смотрящі".

Результат пошуку зображень за запитом "одеський порт корупція"

Як раніше повідомлялося, прокуратура Одеської області навесні 2018 року відкрила кримінальне провадження щодо керівників ОМТП у справі ТОВ "Екофлот". Однак офіційних заяв про результати розслідування відтоді не було.

11 лютого нинішнього року під офісом АМПУ в Одесі відбувся мітинг працівників ОМТП і громадських активістів, які протестували проти "буксирної мафії" та компаній Марісова.

У березні цього року Служба безпеки України провела обшуки в одеських офісах компаній, пов'язаних з Андрієм Марісовим. Обшуки санкціонував Шевченківський районний суд Києва своїм рішенням від 23 січня 2019 року за звинуваченням у фінансуванні тероризму та посяганні на територіальну цілісність України...

Переглядів 165
Поділитися:

Голосування

ЯКІ першочергові кроки повинен зробити новий Президент України у 2019?