Четвер, 06 червня 2019 11:52

Днями п'яні поліцейські вбили дитину! Вінницькі теж не відстають!

Медіа

Містами України проходять стихійні пікети під приміщенням управлінь Національної поліції у зв’язку зі смертю 5-річного хлопчика Кирила Тлявова у Переяславі-Хмельницькому, у вбивстві якого підозрюють п'яного поліцейського!

У Вінниці із правоохоронцями теж все складно! Безкарно вночі б'ють юристів та громадських активістів, не відкриваючи після цих фактів кримінальні провадження... Ага, б'ють вже і вдень!!!

Ось Вам ще трішки "трешу" з правоохоронцями...
Близько 17 години громадянин Вадим Шмагалов (колишній працівник слідчих органів, займався адвокатською діяльністю, має вищу юридичну освіту), вбачаючи правопорушення на пр.Юності - викликав поліцію..., отримав від патрульних удар в грудну клітину, був повалений на землю та в кайданках доправленний у відділок - де не дозволили скористатись телефоном, не знімаючи кайданок...

Світлина від Ruslan Petrovich Shalom.
СОГ теж відмітилась - при відборі пояснень та заяви про злочин, в лікарні - не дали можливості сфотографувати СВОЮ заяву!!!
Що це відбувається!?!?!?
Повний песець!!!
Одні в діток стріляють задля розваги, інші заявників гамселять!...
Що це за "вишкіл" такий!?
Опівночі, через вбивство дитини поліцейськими - очільник Київської області подав рапорт про відсторонення від займаної посади!

Невже лише смертями має вимощуватись шлях демократії цієї країни!?

АВАКОВ, ДАВАЙ ВЖЕ ДОСВІДОС!!!

Переглядів 334
Поділитися:

Голосування

ЯКІ першочергові кроки повинен зробити новий Президент України у 2019?