Середа, 05 грудня 2018 11:26

Суд оштрафував вінницького прокурора на 25 тисяч грн за хабар в $ 5000!

Погодьтесь, цікава схема! Суд оштрафував на 25 тисяч гривень колишнього заступника прокурора Вінницької області за вимагання хабара. Про це у вівторок повідомила Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП)...

Може, і той прокурор і САП "у долі" за ТАКИЙ явно м'який вирок та лише імітацію боротьби із корупцією...

Вироком Вінницького міського суду Вінницької області затверджено угоду про визнання винуватості між прокурором і обвинуваченими і засуджені за зловживання впливом за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.369-2 КК України колишній заступник прокурора Вінницької області, адвокат і посередник », - сказано в повідомленні .

Судом вони визнані винними і кожному призначено покарання у вигляді штрафу в розмірі 25 500 грн.

 До заступника прокурора Вінницької області в інтересах заявника звернувся посередник з проханням вплинути на процесуальних керівників в кримінальному провадженні по непритягнення його до кримінальної відповідальності за самовільне зайняття земельної ділянки.
Заступник прокурора області пообіцяв вплинути на процесуальних керівників за грошову винагороду в розмірі 5000 дол. США, які запропонував передати через адвоката.

Заступника прокурора затримали 11 квітня 2018 при передачі грошових коштів від адвоката до прокурора за місцем його проживання.

Якщо і далі буде така імітація боротьби з корупціонерами-посадовцями - покращень у правовій сфері нам не бачити...

Переглядів 405
Поділитися:

Голосування

ЯКІ першочергові кроки повинен зробити новий Президент України у 2019?